PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Tup Tup


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Tup Tup

Hurtimex S.A. jest producentem odzieży niemowlęcej i dziecięcej pod marką tuptup. Firma jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Irlandii i Bułgarii.

Rozwijamy sieć sprzedaży na zasadach franczyzy. Tworzymy dogodne warunki dla potencjalnych franczyzobiorców z myślą o ekspansji na rynku Polskim. Wzmacniamy wizerunek marki tuptup i rozpoznawalność wśród klientów.

Nasze kolekcje cechuje przede wszystkim funkcjonalność, jakość ale również kreatywne podejście do tematu mody dla dzieci. Twórcami wszystkich pomysłów są nasi projektanci, ludzie o nietuzinkowych osobowościach i bogatym doświadczeniu zawodowym. Dzięki nim powstają małe dzieła sztuki które cieszą dzieci i rodziców.
 

Opis systemu franczyzowego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców zmodyfikowaliśmy w pewnym stopniu asortyment oferowany w naszych sklepach. Od teraz w naszych salonach możemy zaproponować kompleksowe zakupy, dużą różnorodność asortymentów w konkurencyjnych cenach. W towarzystwie wiodącej marki odzieżowej TUP TUP przedstawiamy Państwu również produkty uznanych zachodnich marek. Po latach na rynek polski wraca niemiecka marka KANZ, dobrze znana mamom z najwyższej jakości i modnego wzornictwa. Inne marki, które zadebiutowały w naszych salonach to Pampolina, Döll, Sons + Daughters i Steiff. Jesteśmy pewni, że wśród tak bogatej oferty każdy znajdzie coś dla swojej pociechy, tym bardziej, że oprócz odzieży dla dzieci w naszych sklepach dodatkowo można nabyć szereg akcesoriów i dodatków uzupełniających kolekcje odzieżowe. Naszym celem jest , aby w jednym sklepie obok ubranka zaproponować buciki, czapeczkę a nawet zabawkę dla dziecka. Zakupy w jednym miejscu to wielkie ułatwienie dla i tak zabieganych rodziców. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z Państwa zainteresowaniem i akceptacją. Zatem zapraszamy do sklepów i życzymy udanych zakupów !
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Tup Tup

Opinie o franczyzie Tup Tup, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Tup Tup
Adres ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42
  90-640 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Reporter Young Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Jesteście jeszcze dziećmi, ale macie swój styl, który...
Franczyza Early Stage Angielski dla Dzieci EARLY STAGE to 19 lat doświadczenia.  Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. W...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj