PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Tup Tup


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Tup Tup

Hurtimex S.A. jest producentem odzieży niemowlęcej i dziecięcej pod marką tuptup. Firma jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Irlandii i Bułgarii.

Rozwijamy sieć sprzedaży na zasadach franczyzy. Tworzymy dogodne warunki dla potencjalnych franczyzobiorców z myślą o ekspansji na rynku Polskim. Wzmacniamy wizerunek marki tuptup i rozpoznawalność wśród klientów.

Nasze kolekcje cechuje przede wszystkim funkcjonalność, jakość ale również kreatywne podejście do tematu mody dla dzieci. Twórcami wszystkich pomysłów są nasi projektanci, ludzie o nietuzinkowych osobowościach i bogatym doświadczeniu zawodowym. Dzięki nim powstają małe dzieła sztuki które cieszą dzieci i rodziców.
 

Opis systemu franczyzowego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców zmodyfikowaliśmy w pewnym stopniu asortyment oferowany w naszych sklepach. Od teraz w naszych salonach możemy zaproponować kompleksowe zakupy, dużą różnorodność asortymentów w konkurencyjnych cenach. W towarzystwie wiodącej marki odzieżowej TUP TUP przedstawiamy Państwu również produkty uznanych zachodnich marek. Po latach na rynek polski wraca niemiecka marka KANZ, dobrze znana mamom z najwyższej jakości i modnego wzornictwa. Inne marki, które zadebiutowały w naszych salonach to Pampolina, Döll, Sons + Daughters i Steiff. Jesteśmy pewni, że wśród tak bogatej oferty każdy znajdzie coś dla swojej pociechy, tym bardziej, że oprócz odzieży dla dzieci w naszych sklepach dodatkowo można nabyć szereg akcesoriów i dodatków uzupełniających kolekcje odzieżowe. Naszym celem jest , aby w jednym sklepie obok ubranka zaproponować buciki, czapeczkę a nawet zabawkę dla dziecka. Zakupy w jednym miejscu to wielkie ułatwienie dla i tak zabieganych rodziców. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z Państwa zainteresowaniem i akceptacją. Zatem zapraszamy do sklepów i życzymy udanych zakupów !
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Tup Tup

Opinie o franczyzie Tup Tup, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Tup Tup
Adres ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42
  90-640 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Chcesz mieć własne przedszkole, dołącz do Nas. W związku z rozwojem i budową nowoczesnej sieci Ciuchcia Puch Puch poszukujemy...
Franczyza Lingo-Star® Chcemy podzielić się naszym sukcesem! Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi partnerzy są zadowoleni ze...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj