PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza United Chicken


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 13
Planowana liczba placówek franczyzowych: 20
 

Informacje o systemie franczyzowym United Chicken

SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN – DOŁĄCZ DO UNITED CHICKEN

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć swoją własną amerykańską restauracje! Jeżeli chcesz iść w ślady największych w tej branży. NOWOCZESNE WNĘTRZE, OBSŁUGA DRIVE! Jeżeli chcesz częstować swoich klientów najlepszymi daniami! Jeżeli marzysz o sprawnym biznesie z doświadczonym partnerem!

W UNITED CHICKEN czerpiemy doświadczenie i wiedzę z najlepszych na świecie wzorców. Stawiamy tylko na najnowsze trendy i chcemy, aby Klient czuł się u nas swobodnie. Chcemy łamać konwenanse i wybiegać w przyszłość.

Sieć restauracji UNITED CHICKEN znana jest z przepysznego kurczaka, marynowanego i panierowanego w specjalnie opracowanych oraz dobranych mieszankach przypraw.

Receptura smaku United Chicken

Naszego kurczaka przygotowujemy ręcznie, na miejscu w każdej z naszych restauracji. Jako jedyni na rynku, stosujemy panierkę na bazie pieprz cayenne. Dzięki mocy przypraw orientalnych oraz pieprzu cayenne udało się doskonale zbilansować pikantność panierki, która wzmacnia aromat świeżego kurczaka. Jasne standardy doboru dostawców, gwarantują najwyższą, jakość produktów oraz niepowtarzalny smak. Każda Restauracja United Chicken pozyskuje starannie wyselekcjonowane kurczaki oraz dodatki od lokalnych hodowców. Dzięki optymalizacji systemu dostaw mięso nigdy nie podlega mrożeniu ani przetwarzaniu, dzięki temu jest wyjątkowo soczyste i świeże. Tajemnica zaklęta w drobiazgach United Chicken Panierka przygotowana na bazie unikatowej mieszanki, naturalnych przypraw. Wysokiej, jakości technologia przyrządzania (w zwykłych frytownicach niemożliwe jest uzyskanie takiego produktu).

Unikalna technika marynowania.

Zautomatyzowany system sterowania smażalnicami. Zawsze świeży kurczak z atestowanych hodowli i od lokalnych dostawców. Wieloletnie doświadczenie zespołu UNITED CHICKEN w branży gastronomicznej, działaniach marketingowych, operacyjnych oraz serwisowych daje Państwu możliwość współpracy z grupą profesjonalistów przy nowoczesnym oraz zyskownym projekcie. 

 

Opis systemu franczyzowego

 

Opis systemu franczyzowego racjonalna ekspansja United Chicken

Aktualnie United Chicken jest jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce sieci gastronomicznych serwujących kurczaka w panierce typu „crispy”. Początki United Chicken sięgają 2010 roku. Wtedy powstał pomysł stworzenia restauracji, która rzuci wyzwanie zagranicznym sieciom gastronomicznym. Od 2015 roku, w United Chicken kontynuowane są istotne zmiany organizacyjne, których celem jest zwiększenie efektywności operacyjnej oraz rozbudowa sieci. Kilka lokali United Chicken, na przestrzeni ostatnich lat zostało zamkniętych ze względu na optymalizację i restrukturyzację sieci franczyzowej.  
Informacje o franczyzodawcy

Co oferujemy?

Jedną z najlepszych i sprawdzonych technologii przygotowywania kurczaka. Pełne i optymalne technologicznie wyposażenie restauracji. Nowoczesny i funkcjonalny wystrój restauracji zgodny z najnowszymi trendami. Pełne wsparcie i system szkoleń dla franczyzobiorcy oraz personelu. Nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz bezpieczeństwo dostaw potrzebnych surowców. Komfort pracy jednej z największych sieci serwisowych w kraju. Pomoc w znalezieniu dobrej lokalizacji oraz ocenę jej potencjału. Pełne wsparcie marketingowe obejmujące kampanie reklamowe oraz akcje promocyjne. 


 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 

Recepta na sukces United Chicken

Pierwsze restauracje United Chicken musiały zmierzyć się ze stereotypami i każdego dnia walczyć o zaufanie klientów. Udało się to zrealizować poprzez ciężką pracę menadżerów i właścicieli restauracji. Determinacja i konsekwencja każdego dnia, w podnoszeniu standardów obsługi oraz dbaniu o najwyższą, jakość produktów jest głównym motorem napędowym United Chicken. 


 
Kogo szukamy?

United Chicken Solidnych, kreatywnych i zmotywowanych partnerów, którzy mają doświadczenie w zarządzaniu oraz realizacjach przedsięwzięć biznesowych.

kwencja każdego dnia, w podnoszeniu standardów obsługi oraz dbaniu o najwyższą, jakość produktów jest głównym motorem napędowym United Chicken. 

 

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza United Chicken

Opinie o franczyzie United Chicken, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy United Chicken
Adres ul. Jana Pawła II 14
  62-300 Września
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lody Mangatto Lodziarnie Mangatto są wyspecjalizowane w tworzeniu oraz sprzedaży tradycyjnych włoskich lodów. O ich niepowtarzalnym smaku decyduje...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj