PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Wittchen


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 50
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 30
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Wittchen

Marka Wittchen jest synonimem produktów skórzanych najwyższej jakości. Firma prowadzi w Polsce i na świecie sieć sklepów detalicznych z luksusową galanterią skórzaną. Oferta (portfele, teczki, torby, rękawiczki oraz buty i walizki) jest skierowana do klienta ceniącego jakość skóry, wyjątkowy styl oraz doskonałe wykończenie. Wszystkie produkty opatrzone marką Wittchen są wykonywane w tradycyjnej technologii „hand made”. O oryginalności produktu świadczy jego indywidualny Certyfikat Autentyczności.

Spółka Wittchen została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Pomiędzy 1990 a 2000 rokiem firma stworzyła własne kolekcje skórzane i rozwinęła sprzedaż hurtową. W 2007 roku spółka otworzyła centrum logistyczno-dystrybucyjne. W 2010 roku Wittchen prowadził w Polsce 50 salonów firmowych. Firma oferuje unikalny koncept biznesowy wraz z know-how o sprzedaży skórzanych produktów luksusowych.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzenia nowoczesnego centrum logistycznego w Palmirach, w którym zlokalizowany jest magazyn, skład celny oraz Departament Jakości. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”. Każdy wyrób opatrzony jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjne szycie to elementy wyróżniające naszą markę.

Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Wszystkie wyroby WITTCHEN są sygnowane charakterystycznym logo, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.

WITTCHEN jest jednym z największych zakładów pracy chronionej w Polsce. Od wielu lat firma otacza troskliwą opieką zakład dla dzieci niedowidzących i niewidomych w Laskach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Wittchen

Opinie o franczyzie Wittchen, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy WITTCHEN
Adres Kiełpin, ul. Ogrodowa 27/29
  05-092 Łomianki k/Warszawy
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza CLICK Fashion Chcesz otworzyć sklep marki Click fashion w Twoim mieście? Czy może interesuje Cię prowadzenie działalności multibrandowej z uwzględnieniem...
Franczyza Pretty Girl Jesteś zainteresowany współpracą, szukasz pomysłu na dobry sklep, chcesz razem z nami tworzyć markę Pretty Girl? Zapoznaj się z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj