PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Wittchen


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 50
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 30
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Wittchen

Marka Wittchen jest synonimem produktów skórzanych najwyższej jakości. Firma prowadzi w Polsce i na świecie sieć sklepów detalicznych z luksusową galanterią skórzaną. Oferta (portfele, teczki, torby, rękawiczki oraz buty i walizki) jest skierowana do klienta ceniącego jakość skóry, wyjątkowy styl oraz doskonałe wykończenie. Wszystkie produkty opatrzone marką Wittchen są wykonywane w tradycyjnej technologii „hand made”. O oryginalności produktu świadczy jego indywidualny Certyfikat Autentyczności.

Spółka Wittchen została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Pomiędzy 1990 a 2000 rokiem firma stworzyła własne kolekcje skórzane i rozwinęła sprzedaż hurtową. W 2007 roku spółka otworzyła centrum logistyczno-dystrybucyjne. W 2010 roku Wittchen prowadził w Polsce 50 salonów firmowych. Firma oferuje unikalny koncept biznesowy wraz z know-how o sprzedaży skórzanych produktów luksusowych.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzenia nowoczesnego centrum logistycznego w Palmirach, w którym zlokalizowany jest magazyn, skład celny oraz Departament Jakości. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”. Każdy wyrób opatrzony jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjne szycie to elementy wyróżniające naszą markę.

Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Wszystkie wyroby WITTCHEN są sygnowane charakterystycznym logo, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.

WITTCHEN jest jednym z największych zakładów pracy chronionej w Polsce. Od wielu lat firma otacza troskliwą opieką zakład dla dzieci niedowidzących i niewidomych w Laskach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Wittchen

Opinie o franczyzie Wittchen, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy WITTCHEN
Adres Kiełpin, ul. Ogrodowa 27/29
  05-092 Łomianki k/Warszawy
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Trend Istniejemy na rynku od 1990 roku. Spełniamy nieszablonowe wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę i styl. Podążamy za najnowszymi...
Franczyza Family Shop Handel odzieżą używaną dawno już przestał wywoływać negatywne skojarzenia. Dziś jest to zyskowna gałąź biznesu przyciągająca rzeszę...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj