PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Wurst Kiosk


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Wurst Kiosk

Food Truck na bazie VW T4 perfekcyjnie przygotowany do świadczenia usług gastronomicznych i cateringowych podczas dowolnych eventów w plenerze.

Posiada pełne zaplecze sanitarne i gastronomiczne wymagane przez “Sanepid”  potwierdzone dokumentem przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Warszawie.

Dwa źródła zasilania gaz i energia elektryczna w zależności od venue na jakim odbywa się event czynią go w pełni mobilnym i niezależnym.

Chcesz aby twój event był wzbogacony o ofertę oryginalną i jedyną na rynku. Zadzwoń do nas. Ofertę cateringową Wurst Kiosk Wagen uzupełnia nasza mobilna lada cateringowa.

Sprawdzone rozwiązania, odpowiednie produkty - to tylko składowe menu, ale najważniejsza jest jakość. Jeżeli stawiasz jakość przed zyskiem zapraszamy do dołączenia do nas.

Reguralne dostawy co 2 tygodnie- niższe koszty zakupu produktów. Najlepsze kiełbaski z Brandenburgii, najlepsze sosy. Masz lokal i wolny czas skontaktuj się z nami.
 
 

Opis systemu franczyzowego

WURST KIOSK to marka obecna na polskim rynku gastronomicznym od 2012 roku. Pojawiliśmy się, żeby wypełnić lukę w polskim rynku fast foodowym – jako pierwsi w Warszawie zaoferowaliśmy oryginalne niemieckie wursty. Wysokiej jakości niemieckie kiełbaski przebojem zdobyły podniebienia Polaków – liczba punktów rozwijanych pod marką Wurst Kiosk ciągle rośnie, znajdziecie nas już nie tylko w Warszawie, ale i np. w Trójmieście.

Sprzedawane przez nas wyroby znalazły uznanie w oczach Ambasady Niemiec i bloga Street Food Polska, który przyznał nam swoja naklejkę Street Food Polska Poleca. Nasze Wurst Wageny docierają na eventy, festiwale i wszędzie tam, gdzie trzeba nakarmić głodnych i wymagających. Oprócz niemieckich kiełbas i golonki zjesz u nas prawdziwe belgijskie frytki i napijesz się niemieckiego piwa.

Jesteśmy również hurtownią niemieckich kiełbasek i sosów, nasze wyroby dostarczamy do kilku punktów gastronomicznych m.in do restauracji należących do Pana Jarczyńskiego. W głównym lokalu na Saskiej Kępie w Warszawie można kupić musztardę, sos curry, wursty w mniejszych opakowaniach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Wurst Kiosk

Opinie o franczyzie Wurst Kiosk, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Wurst Kiosk
Adres ul. Związkowa 35
  04-522 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Grill Way Bar Pierwszy lokal Grill Way Bar Badanie rynku; W marcu 2014 roku firma Grill Way Bar wprowadza na rynek pierwszy pilotażowy lokal z przekąskami i...
Franczyza MaxiPizza Maxipizza powstała w 2002 roku w Kielcach jako firma polska. Od początku naszym nadrzędnym celem było oferowanie produktu o wyjątkowej...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj