PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Wurst Kiosk


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Wurst Kiosk

Food Truck na bazie VW T4 perfekcyjnie przygotowany do świadczenia usług gastronomicznych i cateringowych podczas dowolnych eventów w plenerze.

Posiada pełne zaplecze sanitarne i gastronomiczne wymagane przez “Sanepid”  potwierdzone dokumentem przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Warszawie.

Dwa źródła zasilania gaz i energia elektryczna w zależności od venue na jakim odbywa się event czynią go w pełni mobilnym i niezależnym.

Chcesz aby twój event był wzbogacony o ofertę oryginalną i jedyną na rynku. Zadzwoń do nas. Ofertę cateringową Wurst Kiosk Wagen uzupełnia nasza mobilna lada cateringowa.

Sprawdzone rozwiązania, odpowiednie produkty - to tylko składowe menu, ale najważniejsza jest jakość. Jeżeli stawiasz jakość przed zyskiem zapraszamy do dołączenia do nas.

Reguralne dostawy co 2 tygodnie- niższe koszty zakupu produktów. Najlepsze kiełbaski z Brandenburgii, najlepsze sosy. Masz lokal i wolny czas skontaktuj się z nami.
 
 

Opis systemu franczyzowego

WURST KIOSK to marka obecna na polskim rynku gastronomicznym od 2012 roku. Pojawiliśmy się, żeby wypełnić lukę w polskim rynku fast foodowym – jako pierwsi w Warszawie zaoferowaliśmy oryginalne niemieckie wursty. Wysokiej jakości niemieckie kiełbaski przebojem zdobyły podniebienia Polaków – liczba punktów rozwijanych pod marką Wurst Kiosk ciągle rośnie, znajdziecie nas już nie tylko w Warszawie, ale i np. w Trójmieście.

Sprzedawane przez nas wyroby znalazły uznanie w oczach Ambasady Niemiec i bloga Street Food Polska, który przyznał nam swoja naklejkę Street Food Polska Poleca. Nasze Wurst Wageny docierają na eventy, festiwale i wszędzie tam, gdzie trzeba nakarmić głodnych i wymagających. Oprócz niemieckich kiełbas i golonki zjesz u nas prawdziwe belgijskie frytki i napijesz się niemieckiego piwa.

Jesteśmy również hurtownią niemieckich kiełbasek i sosów, nasze wyroby dostarczamy do kilku punktów gastronomicznych m.in do restauracji należących do Pana Jarczyńskiego. W głównym lokalu na Saskiej Kępie w Warszawie można kupić musztardę, sos curry, wursty w mniejszych opakowaniach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Wurst Kiosk

Opinie o franczyzie Wurst Kiosk, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Wurst Kiosk
Adres ul. Związkowa 35
  04-522 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Cinnabon Jeśli czujesz, że siedzenie za biurkiem nie spełnia Twoich marzeń, że Twoim przeznaczeniem jest uszczęśliwianie ludzi to naprawdę świetnie...
Franczyza La Torre Jesteśmy polskimi przedsiębiorcami,którzy od podstaw budują sieć pizzerii La Torre. Pierwszy lokal powstał na warszawskim Ursynowie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj