PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza YES


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 100
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym YES

Firma YES Biżuteria powstała w 1981. Jej szczególnie dynamiczny rozwój miał miejsce po roku 1989. Po zdobyciu wielu doświadczeń w prowadzeniu własnych sklepów, firma przystąpiła do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. W połowie 2001 roku siedem sklepów zostało przekształconych w jednostki franczyzowe.

Aktualnie, w ramach sieci działa na zasadzie franczyzy przeszło 100 sklepów, które powadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii. Zaopatrują się one w firmie YES Biżuteria. Dostawcami firmy są renomowani zagraniczni producenci biżuterii: z diamentami, złotej i srebrnej. Ponadto, sklepy YES oferują charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wzory wyprodukowane w Studiu Biżuterii, należącym do firmy YES Biżuteria.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, Sklepy Jubilerskie YES charakteryzują się zarówno oryginalną estetyką wnętrz, jak i ich wysoką funkcjonalnością.

Firma YES Biżuteria dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu sklepów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów firmy, a także eksperci zewnętrzni.
 

Opis systemu franczyzowego

Zapraszamy do współpracy jubilerów prowadzących własne sklepy oraz tych przedsiębiorców, którzy założeniem takiego sklepu są zainteresowani. Do firmy YES Biżuteria Sp. z o.o. należy największa na polskim rynku jubilerskim hurtownia biżuterii. W ramach marki Verona oferuje ona sklepom jubilerskim wzory z złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, perłami oraz ze srebra, także z kamieniami naturalnymi.

Verona to dobre ceny, najmodniejsze wzornictwo, najwyższa jakość, ciągła dostępność, a także wyjątkowo bogaty asortyment. Oferujemy na przykład pierścionki z brylantem o masie od 0,08 do 2 karata i dowolnej czystości oraz barwie. Jakość każdego kamienia jest poświadczona Certyfikatem autentyczności Verona. Dodatkowo, każdy brylant o masie od 0,3 karata (oraz wybrane mniejsze), posiada certyfikat międzynarodowego instytutu gemmologicznego – IGI. Marka Verona, której wzornictwo dobrze charakteryzuje slogan „Klasyczne piękno ma nowe imię”, to także efektowne i poszukiwane kolekcje najmodniejszej biżuterii oraz kolekcja obrączek ślubnych.

Biżuteria Verona oferowana jest niezależnym sklepom jubilerskim z terenu całej Polski, poprzez przedstawicieli handlowych i hurtownię w siedzibie firmy.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 15000 zł
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna YES
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza YES

Opinie o franczyzie YES, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy YES
Adres ul. Świerzawska 1
  60-321 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lime Cenimy innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość oraz otwartość na potrzeby klientów. Jesteśmy producentami e-papierosów,...
Franczyza Atlantis Marka Atlantis wywodzi się z Włoch i jest dziś dostępna na wszystkich kontynentach świata - teraz i w Polsce. Wyspecjalizowaliśmy się w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj