PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza YES


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 100
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym YES

Firma YES Biżuteria powstała w 1981. Jej szczególnie dynamiczny rozwój miał miejsce po roku 1989. Po zdobyciu wielu doświadczeń w prowadzeniu własnych sklepów, firma przystąpiła do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. W połowie 2001 roku siedem sklepów zostało przekształconych w jednostki franczyzowe.

Aktualnie, w ramach sieci działa na zasadzie franczyzy przeszło 100 sklepów, które powadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii. Zaopatrują się one w firmie YES Biżuteria. Dostawcami firmy są renomowani zagraniczni producenci biżuterii: z diamentami, złotej i srebrnej. Ponadto, sklepy YES oferują charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wzory wyprodukowane w Studiu Biżuterii, należącym do firmy YES Biżuteria.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie marketingu i merchandisingu, Sklepy Jubilerskie YES charakteryzują się zarówno oryginalną estetyką wnętrz, jak i ich wysoką funkcjonalnością.

Firma YES Biżuteria dba o właściwy dobór oraz ciągły wzrost kwalifikacji personelu sklepów franczyzowych ze znakiem YES, m.in. poprzez organizowanie szkoleń. Prowadzą je fachowcy z poszczególnych działów firmy, a także eksperci zewnętrzni.
 

Opis systemu franczyzowego

Zapraszamy do współpracy jubilerów prowadzących własne sklepy oraz tych przedsiębiorców, którzy założeniem takiego sklepu są zainteresowani. Do firmy YES Biżuteria Sp. z o.o. należy największa na polskim rynku jubilerskim hurtownia biżuterii. W ramach marki Verona oferuje ona sklepom jubilerskim wzory z złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, perłami oraz ze srebra, także z kamieniami naturalnymi.

Verona to dobre ceny, najmodniejsze wzornictwo, najwyższa jakość, ciągła dostępność, a także wyjątkowo bogaty asortyment. Oferujemy na przykład pierścionki z brylantem o masie od 0,08 do 2 karata i dowolnej czystości oraz barwie. Jakość każdego kamienia jest poświadczona Certyfikatem autentyczności Verona. Dodatkowo, każdy brylant o masie od 0,3 karata (oraz wybrane mniejsze), posiada certyfikat międzynarodowego instytutu gemmologicznego – IGI. Marka Verona, której wzornictwo dobrze charakteryzuje slogan „Klasyczne piękno ma nowe imię”, to także efektowne i poszukiwane kolekcje najmodniejszej biżuterii oraz kolekcja obrączek ślubnych.

Biżuteria Verona oferowana jest niezależnym sklepom jubilerskim z terenu całej Polski, poprzez przedstawicieli handlowych i hurtownię w siedzibie firmy.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 15000 zł
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna YES
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza YES

Opinie o franczyzie YES, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy YES
Adres ul. Świerzawska 1
  60-321 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Atlantis Marka Atlantis wywodzi się z Włoch i jest dziś dostępna na wszystkich kontynentach świata - teraz i w Polsce. Wyspecjalizowaliśmy się w...
Franczyza Szok.in Wyobraź sobie, że posiadasz coś, czego pragnie każdy człowiek. Jest to tak wyjątkowy produkt, że sprawia radość nie tylko temu, kto go...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj