PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Yogen Früz


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 1
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Yogen Früz

Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie. W ciągu całej swojej historii, Yogen Früz był wielokrotnie nagradzany za wybitne osiągnięcia takie jak: 100 Najlepszych Spółek Gastronomicznych, Przedsiębiorca Roku Ernst & Young, Numer 1 w kategorii 500 Najlepszych Franczyz oraz 50 Najlepiej Rozwijających się Franczyz.

Obecnie firma koncentruje się na rozwoju sieci w Polsce i poszukuje franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem i prowadzeniem punktów sprzedaży.

Misją firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości mrożonych jogurtów. Klienci mogą wybrać probiotyczne jogurty mrożone typu „Mix It”, czyli mieszane z owocami mrożonymi na bazie mrożonych kostek jogurtowych o różnej zawartości tłuszczu (0 proc. lub 2,5 proc.). Bazy kostek jogurtowych występują w dwóch smakach: waniliowym i czekoladowym oraz kostki typu sorbet. Yogen Früz oferuje również kostki jogurtowe przyjazne dla diabetyków (0 proc. tłuszczu, 0 proc. cukru). Dzięki szerokiemu asortymentowi owoców do zmiksowania, klienci mogą tworzyć nieskończenie wiele kombinacji i smaków.
 

Opis systemu franczyzowego

Mając ponad 25-letnie doświadczenie jako operator – franczyzobiorca i franczyzodawca – wiemy, jak pomóc naszym partnerom z powodzeniem rozpocząć swoją działalność i jak wspierać ich przez kolejne lata. Mamy odpowiednich ludzi i systemy niezbędne do wsparcia potrzeb biznesowych franczyzobiorców.

Za swoje dokonania firma Yogen Früz została wyróżniona przez czasopismo „Entrepreneur Magazine", zajmując w 1999 roku pierwsze miejsce na liście 500 najlepszych franczyz na świecie.

W 1986 r. dwóch braci otworzyło Toronto w Kanadzie wyjątkowy punkt detaliczny oferujący mrożone jogurty. Wszystko zaczęło się od małego sklepiku o ciekawym architektonicznie wnętrzu, w którym klient mógł skosztować zdrowego produktu zupełnie innego od tych, które dotychczas smakowali. Mieszkańcy Toronto pokochali to wyjątkowe miejsce i wkrótce mrożone jogurty zyskały wielu fanów.

Obecnie firma Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie. Czasopismo „Entrepreneur Magazine" wyróżniło firmę w 1999 roku przyznając jej pierwsze miejsce na liście 500 najlepszych sieci franczyzowych na świecie. Firmy zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: 20 tys. zł
Opłata bieżąca: 6% obrotu netto
Opłata marketingowa: 2% obrotu netto
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Yogen Früz

Opinie o franczyzie Yogen Früz, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Yogen Früz
Adres Al. Krakowska 271
  02-133 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Pizzeria La Torre Dlaczego LA TORRE? Co oferujemy? 1.      DOPRACOWANY KONCEPT LA TORRE...
Franczyza Carte d’Or CD Cafe oferuje swoim Partnerom wsparcie w przebrandowaniu istniejącej kawiarni w placówkę spełniającą wszystkie założeniu konceptu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj