PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Ziebart


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Ziebart

Ziebart International Corporation to światowy leader w ochronie wyglądu samochodów. Firma Forauto Sp. z o.o. jest masterfranczyzą Ziebart na rynku polskim. Jako szybko rozwijająca się organizacja, poszukujemy firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą (chętnie z własnym lokalem lecz nie jest to wymagane), które zainteresowane są uruchomieniem placówki franczyzowej w swoim mieście. Zapewniamy silną markę i duże wsparcie biznesowe.

Przygotuj się na sukces
Ziebart International Corporation zobowiązuje się do zapewnienia franczyzobiorcom wszelkich potrzebnych narzędzi, materiałów, wiedzy technicznej i wsparcia biznesowego. Zapewnimy Ci kilkutygodniowy program szkoleniowy, który pokrywa każdy aspekt posiadania i zarządzania salonem. Na szkoleniach uwzględnione zostaną wszelkie aspekty techniczne, sprzedażowe, planowanie marketingowe oraz aspekty rekrutacji i zarządzania personelem. Uzyskasz też doświadczenie w funkcjonującym już salonie Ziebart w Polsce.
 

Opis systemu franczyzowego

Od 50 lat Ziebart oferuje szeroki wachlarz możliwości generowania zysków dla osób zainteresowanych posiadaniem salonu franczyzowego. Teraz również w Polsce. Firma znajduje się na liście 500 największych franczyzodawców w Stanach Zjednoczonych. Sieć franczyzowa liczy obecnie kilkaset salonów oraz ponad 1.000 punktów wykonywania usług w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

Ziebart znajduje się na prestiżowych listach największych franczyzodawców na świecie:

    Lista Top 500 Entrepreneur Magazine
    Lista Gold 100 Success Magazine
    Lista Platinum 200 Income Opportunities Magazine
    Lista Top 200 Crain Communications’ Franchise Times Magazine
    Lista Top 200 VetFran
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Marketing
Poza programem szkoleniowym zaoferujemy Tobie silne wsparcie marketingowe w reklamie lokalnej oraz ogólnopolskiej. Dostarczymy sprawdzone na świecie programy marketingowe, których zadaniem będzie zwiększenie ilości odwiedzających w Twoim salonie, wzrost sprzedaży i budowę długotrwałych relacji z klientami. Nasz program zakłada pozyskiwanie klientów ze strony internetowej, wysyłkę e-maili oraz listów reklamowych do bazy danych klientów, którą wspólnie będziemy budować, promocje ogólnopolskie, pomoc w planowaniu lokalnych wydarzeń i PR. Kontakt do Twojego salonu zostanie umieszczony na stronie naszej internetowej, a każdy klient będzie mógł wybrać do kogo wysyła zapytanie lub gdzie zrealizuje kupon promocyjny. Dostarczymy również wszelkie niezbędne materiały i broszury oraz elementy wystroju salonu.

Światowej klasy wsparcie
Wyposażymy Twoją placówkę w unikalne oprogramowanie do zarządzania salonem. Jeśli chcesz, zapewnimy również usługi księgowe. Będziesz miał bezpośredni kontakt ze swoim opiekunem, które będzie Cię wspierał w codziennych działaniach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem klientami, marketingiem i wszelkimi aspektami technicznymi, które napotkasz.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Inwestycja w salon
W zależności od formuły salonu (pełny salon Ziebart w dużym mieście lub mała placówka Ziebart Express), wielkość inwestycji związanej z uruchomieniem biznesu będzie kształtować się od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Do tych wartości należy doliczyć koszty adaptacji lokalu. Jeśli nie posiadasz jeszcze lokalu - będziesz musiał wziąć pod uwagę również kwestię jego zakupu bądź wynajmu. Przekroczenie progu rentowności jest możliwe już w pierwszych miesiącach działalności salonu a całkowity zwrot z inwestycji już w drugim roku. Wyniki będą zależne od Twojego zaangażowania w biznes. Korzyści dla franczyzobiorcy
  • Sprawdzony w Polsce model biznesu
  • Firma działa od 50 lat na rynku, ok. 25 mln pojazdów jest obecnie chronionych powłokami Ziebart
  • Globalna marka - ułatwiona współpraca z dealerami nowych samochodów
  • Mocne zróżnicowanie konkurencyjne - własne materiały niedostępne na wolnym rynku
  • Sprzedaż oparta o emocje - ludzie kochają swoje samochody
  • Produkt jest prosty i łatwo go zakomunikować klientowi, podoba się
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Ziebart

Opinie o franczyzie Ziebart, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Ziebart
Adres ul. Ostrowska 382
  61-312 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Feu Vert Feu Vert to jeden z europejskich liderów w dziedzinie obsługi samochodów. Serwis samochodowy pod tym szyldem znaleźć można niemal...
Franczyza JedenŚlad - lider w zakresie miejskich sieci lekkich pojazdów elektrycznych JedenŚlad to lider w zakresie miejskich sieci lekkich pojazdów elektrycznych dla klientów indywidualnych i biznesu. Nasze pojazdy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj