PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Ziebart


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Ziebart

Ziebart International Corporation to światowy leader w ochronie wyglądu samochodów. Firma Forauto Sp. z o.o. jest masterfranczyzą Ziebart na rynku polskim. Jako szybko rozwijająca się organizacja, poszukujemy firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą (chętnie z własnym lokalem lecz nie jest to wymagane), które zainteresowane są uruchomieniem placówki franczyzowej w swoim mieście. Zapewniamy silną markę i duże wsparcie biznesowe.

Przygotuj się na sukces
Ziebart International Corporation zobowiązuje się do zapewnienia franczyzobiorcom wszelkich potrzebnych narzędzi, materiałów, wiedzy technicznej i wsparcia biznesowego. Zapewnimy Ci kilkutygodniowy program szkoleniowy, który pokrywa każdy aspekt posiadania i zarządzania salonem. Na szkoleniach uwzględnione zostaną wszelkie aspekty techniczne, sprzedażowe, planowanie marketingowe oraz aspekty rekrutacji i zarządzania personelem. Uzyskasz też doświadczenie w funkcjonującym już salonie Ziebart w Polsce.
 

Opis systemu franczyzowego

Od 50 lat Ziebart oferuje szeroki wachlarz możliwości generowania zysków dla osób zainteresowanych posiadaniem salonu franczyzowego. Teraz również w Polsce. Firma znajduje się na liście 500 największych franczyzodawców w Stanach Zjednoczonych. Sieć franczyzowa liczy obecnie kilkaset salonów oraz ponad 1.000 punktów wykonywania usług w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

Ziebart znajduje się na prestiżowych listach największych franczyzodawców na świecie:

    Lista Top 500 Entrepreneur Magazine
    Lista Gold 100 Success Magazine
    Lista Platinum 200 Income Opportunities Magazine
    Lista Top 200 Crain Communications’ Franchise Times Magazine
    Lista Top 200 VetFran
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Marketing
Poza programem szkoleniowym zaoferujemy Tobie silne wsparcie marketingowe w reklamie lokalnej oraz ogólnopolskiej. Dostarczymy sprawdzone na świecie programy marketingowe, których zadaniem będzie zwiększenie ilości odwiedzających w Twoim salonie, wzrost sprzedaży i budowę długotrwałych relacji z klientami. Nasz program zakłada pozyskiwanie klientów ze strony internetowej, wysyłkę e-maili oraz listów reklamowych do bazy danych klientów, którą wspólnie będziemy budować, promocje ogólnopolskie, pomoc w planowaniu lokalnych wydarzeń i PR. Kontakt do Twojego salonu zostanie umieszczony na stronie naszej internetowej, a każdy klient będzie mógł wybrać do kogo wysyła zapytanie lub gdzie zrealizuje kupon promocyjny. Dostarczymy również wszelkie niezbędne materiały i broszury oraz elementy wystroju salonu.

Światowej klasy wsparcie
Wyposażymy Twoją placówkę w unikalne oprogramowanie do zarządzania salonem. Jeśli chcesz, zapewnimy również usługi księgowe. Będziesz miał bezpośredni kontakt ze swoim opiekunem, które będzie Cię wspierał w codziennych działaniach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem klientami, marketingiem i wszelkimi aspektami technicznymi, które napotkasz.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Inwestycja w salon
W zależności od formuły salonu (pełny salon Ziebart w dużym mieście lub mała placówka Ziebart Express), wielkość inwestycji związanej z uruchomieniem biznesu będzie kształtować się od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Do tych wartości należy doliczyć koszty adaptacji lokalu. Jeśli nie posiadasz jeszcze lokalu - będziesz musiał wziąć pod uwagę również kwestię jego zakupu bądź wynajmu. Przekroczenie progu rentowności jest możliwe już w pierwszych miesiącach działalności salonu a całkowity zwrot z inwestycji już w drugim roku. Wyniki będą zależne od Twojego zaangażowania w biznes. Korzyści dla franczyzobiorcy
  • Sprawdzony w Polsce model biznesu
  • Firma działa od 50 lat na rynku, ok. 25 mln pojazdów jest obecnie chronionych powłokami Ziebart
  • Globalna marka - ułatwiona współpraca z dealerami nowych samochodów
  • Mocne zróżnicowanie konkurencyjne - własne materiały niedostępne na wolnym rynku
  • Sprzedaż oparta o emocje - ludzie kochają swoje samochody
  • Produkt jest prosty i łatwo go zakomunikować klientowi, podoba się
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Ziebart

Opinie o franczyzie Ziebart, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Ziebart
Adres ul. Ostrowska 382
  61-312 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza BEZWODNA BEZWODNA jest zaawansowaną metodą mycia samochodów, która usuwa brud z karoserii i zabezpiecza ją przed zanieczyszczeniami oraz...
Franczyza LucArt Automotive Wśród naszych produktów znajdują się największe marki, takie jak MOBIL, CASTROL, ELF, MOTUL, Shell, Total, Valvoline, Ford oraz...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj