PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza akwadrat


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 6
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym akwadrat

akwadrat to pierwsza mobilna szkoła matematyki w Polsce. Wprowadzenie matematyki jako obowiązkowego przedmiotu zdawanego podczas egzaminu maturalnego znacznie zwiększyło zainteresowanie korepetycjami z tego przedmiotu. Mobilna szkoła matematyki to pewny biznes w branży edukacyjnej, który umożliwia ograniczenie kosztów inwestycyjnych i maksymalizację zysków. Centrala szkoły oferuje bardzo bogaty pakiet franczyzowy oraz pomoc nie tylko w uruchomieniu placówki w mieście franczyzobiorcy ale również na każdym etapie prowadzenia działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości współtworzenia sieci Mobilnych Szkół Matematyki akwadrat.

Na czym polega współpraca?

Współpraca z Mobilną Szkołą Matematyki akwadrat odbywa się na zasadzie franczyzy. Franczyza to system sprzedaży usług, który oparty jest na współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami - franczyzodawcą i franczyzobiorcami. Franczyza zakłada przepływ know-how od franczyzodawcy do franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Istotą franczyzy jest udzielenie praw (oraz przyjęcie obowiązków) poprzez zawarcie umowy franczyzy.
 

Opis systemu franczyzowego

Do kogo kierowana jest oferta?

Oferta franczyzy Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat kierowana jest zarówno do osób przedsiębiorczych, które chcą rozpocząć działalność na rynku edukacyjnym jak i nauczycieli, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować swoją działalność. Oferta jest w szczególności kierowana do nauczycieli matematyki, absolwentów kierunków matematycznych, osób, które chcą rozwinąć umiejętności zarządzania i odnieść sukces na lokalnym rynku.

Zindywidualizowany produkt edukacyjny.

Pewna przyszłość Twoich uczniów. Pewny biznes w branży edukacyjnej.
 
W 2010 roku 32.000 osób w Polsce zajmowało się udzielaniem legalnych korepetycji. Liczba osób udzielających korepetycji nielegalnie jest szacowana na ponad pół miliona. Na korepetycjach uczy się blisko 4 miliony Polaków, z czego większość uczy się matematyki i języków obcych.

Zainteresowanie zajęciami z matematyki wzrosło jeszcze bardziej od momentu wprowadzenia matematyki do grupy przedmiotów obowiązkowo zdawanych na maturze. Ponadto, program nauczania matematyki w szkole średniej jest od wielu lat zawężany. Jednocześnie nie ulega zmianie zakres nauczania tego przedmiotu na uczelniach wyższych. W rezultacie większość studentów kierunków technicznych ma duże problemy z opanowaniem zagadnień omawianych na wykładach. Wiedząc, że znajomość matematyki znacznie pomaga w zdobyciu dobrze płatnej pracy, uczniowie decydują się naukę matematyki na prywatnych korepetycjach już od najmłodszych lat. Wielu korepetytorów nie ma jednak odpowiednich kompetencji do nauczania przedmiotu.

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat powstała w Łodzi wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku edukacji. Opracowana oferta, specjalizacja w nauczaniu jednego przedmiotu, zindywidualizowanie procesu nauczania, atrakcyjny wizerunek nowoczesnej firmy w branży edukacyjnej to główne atuty szkoły.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

Pakiet franczyzowy Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat:

(usługi i produkty zapewnione przez Centralę na początku współpracy)

- Ogół praw marki i koncepcji Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat - franczyzobiorca nabywa prawa do korzystania z rozpoznawalnej marki akwadrat oraz kompletnego know-how działalności.

- Szkolenie dla nowego menedżera oddziału - szkolenie w zakresie prowadzenia działalności na rynku edukacyjnym, prowadzenia dokumentacji firmy, zagadnień marketingowych, metod promocji i sprzedaży usług, rekrutacji i motywowania pracowników.

- Pakiet dokumentów firmowych - franczyzobiorca otrzymuje dokumenty firmowe niezbędne do skutecznego zarządzania placówką - umowy, wzory korespondencji z klientami indywidualnymi, formularze, dokumenty rozliczeniowe i inne.

- Podręcznik franczyzowy - ponad 100-stronicowy opis procedur i dokumentów firmowych.

- Projekt i druk materiałów promocyjnych - zlecamy wykonanie profesjonalnych projektów ulotek, ogłoszeń, plakatów, banerów oraz innych materiałów promocyjnych dla nowej placówki.

- Strona internetowa www.akwadrat.edu.pl - kompletny, w pełni edytowalny serwis internetowy wraz z panelem administratora, serwerem i pocztą.

- Profil na Facebook i You Tube - doceniamy znaczenie popularnych serwisów internetowych, dlatego też można z łatwością odnaleźć na nich szkołę akwadrat.

Inne korzyści współpracy z Mobilną Szkołą Matematyki akwadrat:

- Najbardziej innowacyjna oferta na rynku - jesteśmy pierwszą mobilną szkołą matematyki na rynku.

- Najatrakcyjniejsze na rynku opłaty licencyjne. - Pomoc w wyborze lokalizacji firmy - przeprowadzamy analizę lokalizacji proponowanego punktu placówki, sugerujemy dobór materiałów i sprzętu niezbędnego do jej funkcjonowania.

- Pomoc w promocji marki.

- Wyłączność na danym terenie - decydując się na współpracę ze szkołą akwadrat mają Państwo gwarancję, że jako jedyni będą Państwo reprezentować markę w danym mieście.

- Pomoc centrali - zapewniamy pomoc na każdym etapie działalności placówki.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 2 000,00 zł
Opłata bieżąca: 180,00 zł (opłata za przynależność do sieci)
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Koszty działalności

Koszty prowadzenia Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat obejmują koszty telefonu, internetu, papieru ksero. Prowadzenie szkoły mobilnej nie wymaga dysponowania biurem stacjonarnym.

Na Państwa życzenie udostępniamy szczegółowy biznesplan działalności uwzględniający prognozy przychodów, kosztów i dochodów w skali miesięcznej oraz rocznej.

Koszty franczyzy

Aktualnie proponujemy franczyzę w najniższych cenach na rynku.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza akwadrat

Opinie o franczyzie akwadrat, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat
Adres ul. Piotrkowska 55
  90-413 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Profi-Lingua Zarząd Profi-Lingua podjął decyzję o udostępnieniu swojej recepty na prowadzenie efektywnej szkoły językowej. Począwszy od 2010 roku...
Franczyza Husse Poszukujemy Franczyzobiorców m.in. na terenie następujących miast i okolic: Poznań, Łódź, Koszalin, Słupsk, Suwałki,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj