PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza eurobank


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 300
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 150
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym eurobank

Dziś eurobank może się pochwalić liczbą 169 placówek franczyzowych, które skutecznie realizują strategię Banku i docierają z ofertą eurobanku do klientów w całej Polsce. Eurobank stale dba o jakość pracy placówek i satysfakcję swoich Partnerów - szkolimy Agentów i ich pracowników już nie tylko z wiedzy o produktach, ale także z właściwego podejścia do klienta i efektywnego zarządzania pracą placówki.
 

Opis systemu franczyzowego

Historia franczyzy eurobanku sięga roku 2007.

Rok 2007 był rokiem wielu nowych, strategicznych projektów dla eurobanku. Eurobank - „najszybciej rozwijający się Bank” (w rankingu 50 największych banków w Polsce (2006) postawił na rozwój sieci sieci odziałów, rozpoczynając projekt budowy sieci placówek partnerskich. Eurobank nadał placówkom partnerskim pełną funkcjonalność właściwą dotychczas własnym oddziałom banku oraz jako pierwszy udostępnił agencjom rzeczywisty system banku (przedtem agencje pracowały na nakładkach na systemie informatycznym).

23 marca 2007 r. ruszyła pierwsza placówka franczyzowa eurobanku w Kole. System partnerski eurobanku spotkał się z dużym zainteresowaniem - eurobank zamknął rok 2007 z liczbą 38 placówek franczyzowych. Dzięki placówkom partnerskim eurobank dociera ze swoją ofertą do Klientów w mniejszych miejscowościach, który często nie korzystają z usług banków lub korzystają z usług konkurencji. W placówce franczyzowej Klient może liczyć na dostępność tych samych produktów, co w placówce własnej z zachowaniem takich samych, wysokich standardów obsługi klienta.

Przejrzystość i bezpieczeństwo naszej oferty sprawia, że sieć placówek dynamicznie się rozwijała. W rok od powstania pierwszej placówki wystartowała 50 placówka franczyzowa w Trzebinii.

Eurobank stale doskonali swoją ofertę dla nowych i obecnych partnerów. W celu podniesienia umiejętności doradców placówek franczyzowych eurobank wzbogaca ofertę bezpłatnych szkoleń – oferując szkolenia z zakresu technik sprzedaży, pozyskiwania klientów oraz staże (szkolenie praktyczne) w placówce własnej, a także bogaty program e-szkoleń.  Szeroka lista dostępnych lokalizacji w całej Polsce, niskie koszty inwestycji po stronie Partnera uczyniła system partnerski eurobanku dostępnym dla każdego zorientowanego na sukces. Dynamicznie wzrastała również liczba „multifranczyzobiorców ” – obecnych Partnerów eurobanku, którzy na bazie sukcesów w prowadzeniu placówki franczyzowej zdecydowali się na otwarcie kolejnych pod logiem eurobankpartner.

Dynamiczny rozwój sieci placówek doprowadził do otwarcia 100-tnej placówki franczyzowej, co miało miejsce w Kartuzach 30.04.2009.
 
Informacje o franczyzodawcy
Jest to sprawdzony i cieszący się dużą popularnością wśród Partnerów model biznesowy.

Największymi atutami systemu partnerskiego eurobanku są:

- niski koszt otwarcia i prowadzenia placówki;
- bezpieczeństwo – bank gwarantuje wynagrodzenie ryczałtowe w przypadku niskiej sprzedaży w pierwszym okresie działalności placówki franczyzowej;
- szybkość – krótki okres pomiędzy zgłoszeniem oferty a otwarciem w pełni funkcjonującej placówki franczyzowej (nawet 1,5 miesiąca);
- jednolity system informatyczny – wszystkie placówki partnerskie mają dostęp do systemu centralnego banku, a więc dokonywane w nich operacje odbywają się w czasie rzeczywistym, on-line;
- stabilność współpracy
- placówki partnerskie traktowane są na równych zasadach jak placówki własne banku

Placówki partnerskie działają pod logotypem eurobank partner, z użyciem standardowych wizualizacji i materiałów promocyjno-informacyjnych. Oferowane w placówkach franczyzowych produkty i usługi są identyczne jak w tradycyjnych oddziałach eurobanku. Oferta obejmuje m.in. kredyty gotówkowe, karty kredytowe i płatnicze, lokaty terminowe, wpłaty i wypłaty gotówkowe, fundusze inwestycyjne, kredyty hipoteczne, rachunki ROR, przelewy, przelewy do ZUS i US.

Klient placówki franczyzowej ma gwarancję najwyższych standardów obsługi i kompetencji wszystkich pracowników sieci franczyzowej. Franczyzobiorcy i jego pracownikom zagwarantowany jest pakiet bezpłatnych szkoleń: szkolenie podstawowe i uzupełniające oraz staże w placówkach własnych banku.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 24000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza eurobank

Opinie o franczyzie eurobank, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy eurobank
Adres ul. św. Mikołaja 72
  50-126 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Profeskasa Firma Profeskasa S.A. powstała, aby umożliwić Państwu kontynuację działalności w najprostszej formule prawnej –jako agent instytucji...
Franczyza Kredigo Placówka Partnerska KREDIGO to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu i stałej współpracy lidera rynku. Dziś jesteśmy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj