Bobby Burger – franczyza w branży gastronomicznej i jej zasady

Patrycja Wroniarczyk
Bobby Burger franczyza to szansa na rozpoczęcie własnej działalności w gastronomii i prowadzenie własnej burgerowni. Co musisz zrobić, aby przystąpić do sieci lokali znanych burgerów i frytek?
bobby burger franczyza

Bobby Burger franczyza w pigułce:

  • Bobby Burger to największa w Polsce sieć burgerowni, mogąca się pochwalić kuchnią centralną oraz 29 lokalami w 12 miastach.
  • Bobby Burger przyciąga ciekawym menu oraz składnikami, które powstają w kuchni centralnej. 
  • Bobby Burger franczyza to trzy modele współpracy. 
  • Franczyza Bobby Burger oznacza wydatki na start (od 6 do 200 tysięcy złotych – w zależności od typu lokalu, jaki chcesz prowadzić). 

Bobby Burger – franczyzodawca i działalność 

Bobby Burger to polska sieć burgerowni, która z impetem wkroczyła na krajowy rynek i szybko zajęła na nim ważne miejsce. Kluczem do sukcesu firmy jest bogate menu, w którym pojawiają się frytki, frytki z batatów oraz sosy. Najważniejsze są tu jednak burgery, tworzone ze składników najwyższej jakości. Kuszą one ciekawymi połączeniami smaków oraz licznymi opcjami wege (np. wegański ser i kotlet pieczarkowy).

Obecnie Bobby Burger posiada 29 lokali w 12 miastach. Możesz je spotkać w Olsztynie, Łodzi i Rzeszowie, od pewnego czasu sieć zaczyna się rozwijać również na terenie Krakowa i Warszawy. Ambicje firmy są jednak większe, a franczyza Bobby Burger to najlepsza szansa na poszerzenie tej sieci o kolejne miasta.  Oprócz tego burgerowania prowadzi kuchnię centralną, w której powstają wszystkie składniki niezbędne do przyrządzania firmowych burgerów. 

Bobby Burger – franczyza i jej zasady

Interesuje cię franczyza Bobby Burger? Oto najważniejsze zasady współpracy oraz jej modele. 

Prowadzenie lokalu Bobby Co-owner

Najprostszy model franczyzy Bobby Burger to prowadzenie firmowego lokalu bez ponoszenia większych kosztów. Wystarczy, że wpłacisz kaucję gwarancyjną (6 tysięcy złotych), zatrudnisz pracowników i poprowadzisz w ramach franczyzy lokal Bobby Burger. A co z wynagrodzeniem? Jest ono uzależnione od sprzedaży. 

Franczyza Bobby Burger Dark Kitchen

Drugi model franczyzy Bobby Burger to prowadzenie lokalu w modelu dark kitchen. Lokale zajmujące się realizacją zamówień telefonicznych i online, a następnie dostarczeniem ich pod wskazany adres, sprawdziły się świetnie w czasach pandemii. Ich popularność wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Interesuje cię taki model współpracy? Jeśli tak, musisz przejść przez szkolenie z zakresu prowadzenia lokalu tego typu i zainwestować w swoje stanowisko pracy (są to wydatki od 20 do 40 tysięcy złotych). 

Bobby Burger – franczyza dla restauratorów

Franczyza Bobby Burger może polegać również na prowadzeniu pełnoprawnego lokalu. Ten model współpracy jest najbardziej zaawansowany i pracochłonny, przynosi jednak największe zyski. Z modeli tego możesz skorzystać w chwili, gdy już posiadasz własny lokal gastronomiczny lub gdy jesteś w stanie zainwestować około 200 tysięcy złotych na start. Franczyzodawca zapewnia ci wsparcie merytoryczne na każdym, pomoże ci też w odpowiednim wyposażeniu restauracji i przygotowaniu jej do obsługi gości – miłośników burgerów i nietypowych połączeń smakowych. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts