Bricomarche franczyza – na czym polega współpraca? Jakie są jej zasady?

Patrycja Wroniarczyk
Bricomarche franczyza to propozycja współpracy, z której mogą skorzystać osoby pragnące założyć własny supermarket, oraz te osoby, które już prowadzą własny sklep z artykułami do domu i ogrodu, lecz chcą poszerzyć działalność. Jak możesz dołączyć do Grupy Muszkieterów?
bricomarche franczyza

Bricomarche – franczyza w pigułce:

 • Grupa Muszkieterów to największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce pod względem obrotów.
 • Bricomarché to sieć supermarketów typu DIY o średniej powierzchni handlowej wynoszącej ponad 1700 m².
 • Minimalny wkład własny to 400 tysięcy złotych.
 • W Polsce działa już ponad 170 obiektów Bricomarché.

Bricomarche – co musisz wiedzieć o franczyzodawcy?

Zanim zaczniesz współpracę franczyzową z Bricomarche, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o marce, pod szyldem której chcesz prowadzić własny biznes. 

Czym jest Grupa Muszkieterów?

Bricomarche franczyza to szansa na dołączenie do Grupy Muszkieterów, czyli największej sieci franczyzowej w Polsce pod względem obrotów. Grupę tworzą supermarkety spożywcze oraz sklepy z produktami do domu i ogrodu (m.in. Intermarché). 

Bricomarche – ogólna charakterystyka

Bricomarche to sieć supermarketów typu DIY o średniej powierzchni handlowej wynoszącej ponad 1700 m², w których postawiono na cztery działy: 

 • dział budowlany;
 • majsterkowanie; 
 • dekoracja;
 • ogród.

W sklepach Bricomarche postawiono na produkty wysokiej jakości, dzięki którym można zadbać o piękny wygląd domu i ogrodu. Asortyment sklepów poszerza się też o  artykuły i akcesoria hobbystyczne (np. sprzęt dla rowerzystów) oraz produkty dla domowych zwierząt: psów, kotów, gryzoni. 

Pierwszy sklep o nazwie Bricomarché w 1979 roku. Dziś sklepy działające pod tym szyldem obecne są też na terenie Polski, Belgii i Portugalii. Bricomarche franczyza to model współpracy, dzięki któremu sieć stale się powiększa, a Grupa Muszkieterów rośnie w siłę. 

Bricomarche – franczyza i jej zasady 

Franczyza w Bricomarche to możliwość otworzenia własnego supermarketu pod znanym szyldem i korzystania z jego doświadczeń biznesowych. Każdy, kto przystępuje do sieci, przechodzi przez szkolenie, otrzymuje też dostęp do materiałów określających zasady pracy. Jeśli zdecydujesz się nawiązać współpracę z Bricomarche jako franczyzobiorca, zobowiążesz się do ich przestrzegania. 

Na czym polega franczyza Bricomarche? Jeśli chcesz przystąpić do tej sieci, musisz spełnić kilka warunków. Te najważniejsze to: 

 • wiek minimum 25 lat;
 • posiadanie ogólnych kompetencji biznesowych;
 • wkład własny w wysokości 400 tysięcy złotych; 
 • akceptacja zasad obowiązujących w Grupie;
 • akceptacja umowy, która gwarantuje 10-letnią współpracę z możliwością jej przedłużenia. 

Jeśli zaakceptujesz powyższe warunki, przejdziesz przez profesjonalne szkolenie. Trwa ono 5 miesięcy, a w jego trakcie zdobędziesz wiele praktycznych informacji  związanych z prowadzeniem supermarketu. Dzięki temu Franczyza Bircomarche może się stać dla ciebie szansą na osiągniecie zawodowego sukcesu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts