Sieć sklepów Dealz – franczyza i jej działanie w praktyce. Ile sklepów jest w Polsce? Jakie są koszty własnego biznesu w ramach franczyzy?

Patrycja Wroniarczyk
Dealz franczyza wybierana jest przez ambitne osoby. Chcesz wypracować spore zyski i zarządzać kadrą pracowników? Wybierz siatkę sklepów Dealz i podpisz umowę franczyzową. W ten sposób otworzysz swój pierwszy sklep.
dealz franczyza

Na tę chwilę siatka sklepów Dealz posiada ponad 900 stacjonarnych placówek na terenie trzech krajów. W Polsce na pomysł na własny biznes tego typu zdecydowało się ponad 100 franczyzobiorców. Pamiętaj, że Dealz jest częścią Pepco group. Każdy punkt handlowy oferuje różnorodne artykuły. Kiedy otworzysz swój pierwszy sklep w Polsce, staniesz się częścią międzynarodowej spółki. Chcesz być konkurencją dla znanych firm? Otwórz nowy punkt handlowy w Polsce i ciesz się prężnym rozwojem marki. W ramach franczyzy otrzymasz przede wszystkim kompletną pomoc i dostęp do produktów znanych produktów. Dealz to międzynarodowa spółka o wypracowanej identyfikacji wizualnej. Dzięki temu nie musisz już inwestować w działania marketingowe. Kiedy otworzysz nowy sklep, klienci sami zainteresują się ofertą.

Dealz franczyza – jakie warunki trzeba spełnić?

Aby dowiedzieć się, jakie warunki trzeba spełnić w ramach franczyzy, skontaktuj się z przedstawicielem Dealz w Polsce. Ta międzynarodowa siatka sklepów stawia przede wszystkim na prężny rozwój. Szeroki asortyment i wydłużone godziny otwarcia to najważniejsze elementy, o jakich musisz pamiętać. Otwierasz własną firmę? Tradycyjny sklep spożywczy to nie twoja bajka? Na szczęście możesz zostać częścią Dealz Poland. W ramach franczyzy rozpoczniesz sprzedaż dekoracji i wyposażenia domu. To jednak nie wszystko. Sieć w swoim asortymencie oferuje zabawki i inne artykuły użytku domowego. Zastanawiasz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać franczyzobiorcom? O szczegóły poproś przedstawiciela marki Dealz w Polsce. Pamiętaj jednak, że do nawiązania współpracy z Dealz franczyza, potrzebujesz przede wszystkim dużego lokalu. Zadbaj o tę kwestię, a firma na pewno zainteresuje się współpracą z tobą.

Pamiętaj o własnym kapitale początkowym. Aby podpisać umowę franczyzy z Dealz, koniecznie poniesiesz pewne koszty. Dotyczą one przede wszystkim najmu lokalu usługowo-handlowego, zatrudnienia pracowników oraz zorganizowania dostaw towarów. Kiedy jednak podpiszesz umowę franczyzową z Dealz, zawsze otrzymasz rzetelną pomoc na wielu etapach prowadzenia nowego sklepu. Cena rozpoczęcia działalności gospodarczej w ramach Dealz franczyza nie gra roli? W takim razie jesteś na dobrej drodze do podpisania umowy franczyzowej z tą internacjonalną spółką.

Jaką pomoc można otrzymać w ramach umowy franczyzowej z Dealz?

Kiedy już podpiszesz dokumenty, możesz liczyć na kompleksową pomoc. Na każdym etapie prowadzenia własnej działalności handlowej Dealz pomoże ci w pozyskiwaniu klientów oraz organizowaniu dostaw towarów. W ramach pomocy otrzymasz między innymi:

  • dostęp do know-how przedsiębiorstwa;
  • narzędzia marketingowe i operacyjne wraz z planami;
  • logo i identyfikację wizualną marki;
  • pomoc w aranżacji nowego sklepu.

To najważniejsze aspekty pomocy w ramach franczyzy Dealz. Ogólnoświatowa spółka docenia swoich wspólników. Z tego względu dokłada wszelkich starań, aby podległe markety działały jak najlepiej. Masz smykałkę do zarządzania podwładnymi? A może kochasz obsługę klienta i chcesz prowadzić własny biznes? Jeśli tak, koniecznie sprawdź warunki, jakie proponuje Dealz. Franczyza tego typu to wiele możliwości rozwoju oraz dostęp do wypracowanego od wielu lat systemu sprzedażowego. Postaw na tę firmę, a na pewno nie pożałujesz. Uwzględnij tylko koszty początkowe i aktywne formy pomocy. W ten sposób na pewno dobrze zaplanujesz swoje działania.

Wady franczyzy Dealz – o czym warto wiedzieć?

Oczywiście, jak w przypadku każdej franczyzy, tak samo Dealz franczyza ma swoje wady. Pamiętaj przede wszystkim o tym, że wszelkie twoje działania będą uzależnione od tej spółki. Nie wprowadzisz do sprzedaży innych towarów niż te, które są uwzględnione w planach marki głównej. Zastanawiasz się, jakie towary sprzedają markety tej spółki? Zobacz ofertę w Internecie i przekonaj się, czy ten biznes jest dla ciebie. Sporą wadą mogą być takżę koszty początkowe. Wynajem/zakup lokalu oraz poszukiwanie nowych pracowników generuje spore koszty, które nie każdy jest w stanie zaakceptować.

Własny oddział Dealz w Polsce – czy warto nawiązać współpracę z tym franczyzodawcą?

Myślisz poważnie nad własną działalnością gospodarczą? Dealz i franczyza może być ostatecznie świetnym wyborem. Sprawdź szczegółowe warunki współpracy z tym internacjonalnym przedsiębiorstwem. Masz idealny lokal na sklep? Cenisz sobie kontakt z klientem? Jeśli praca z ludźmi sprawia ci przyjemność, koniecznie zgódź się na podpisanie umowy franczyzowej. Biorąc pod uwagę długofalowe działania, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Dobrze zaplanuj swoją pracę. Uruchomienie nowego punktu sprzedaży tej sieci sklepów to wymagające zadanie. Na początek poświecisz mnóstwo czasu i środków. Nie masz z tym problemu? W takim razie nie zwlekaj. Przejrzyj ofertę marki, podpisz umowę i zacznij zarabiać na franczyzie!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts