Delikatesy centrum – franczyza i jej działanie w praktyce. Czy handel franczyzowy ma jakiekolwiek ograniczenia?

Patrycja Wroniarczyk
Chcesz otworzyć własną działalność na z siecią Delikatesy Centrum – franczyza to świetna opcja dla każdego. Sprawdź, jak to działa. Otrzymasz pełne wsparcie i pomoc franczyzodawcy.
delikatesy centrum franczyza

Jeśli planujesz zmiany w swoim życiu, koniecznie weź pod uwagę sieć Delikatesy Centrum. Dlaczego? Punkt handlowy, który otworzysz jako franczyzobiorca, przyniesie ci spore zyski. Zainwestuj we własną przyszłość w branży handlowej. Świetnie wyniki sprzedażowe sklepów spożywczych Delikatesy Centrum świadczą o opłacalności takiego przedsięwzięcia. Firma posiada ponad 1500 punktów w całej Polsce. Otwórz kolejną placówkę i zostań rzetelnym franczyzobiorcą. Wypracuj realne zyski i pozyskaj dodatkowych klientów dla marki głównej. Stworzysz w ten sposób dochodowy biznes, który utrzyma całą twoją rodzinę.

Delikatesy Centrum franczyza – czy to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, czy Delikatesy Centrum i franczyza to dobre rozwiązanie? Jeśli chcesz zarabiać większe pieniądze, idź tą drogą. Sieć sklepów Delikatesy Centrum działa sprawnie na terenie całej Polski. Firma oferuje artykuły użytku domowego, produkty spożywcze oraz wyposażenie domu. Sprawdź, czym wyróżnia się współpraca z tą spółką. Oto kilka najważniejszych elementów:

 • wypracowany od podstaw koncept sklepu;
 • wysokie standardy firmy;
 • gwarancja dostępu do stałych klientów marki;
 • pozytywny wizerunek Delikatesów Centrum w całej Polsce;
 • stała współpraca z Radą Franczyzobiorców.

Pamiętaj, że jako franczyzobiorca masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych form marketingu. Dzięki temu do swojego sklepu spożywczego przyciągniesz większą liczbę potencjalnych klientów. Do dostępnych form promocji dla franczyzobiorców, zalicza się m.in.:

 • programy lojalnościowe np. Delikarta;
 • liczne kampanie promocyjne;
 • spoty telewizyjne i billboardy;
 • serwis Internetowy do realizacji zamówień z odbiorem osobistym;
 • aplikacja zawierająca gazetki promocyjne dla klientów.

Delikatesy Centrum to sieć sklepów działająca w całej Polsce na zasadach franczyzy. Zdecyduj się na współpracę i otwórz własną placówkę. Zyskasz ciekawy pomysł na nowy biznes oraz szansę na rozwój.

Na jaką pomoc może liczyć franczyzobiorca Delikatesów Centrum?

Jako właściciel nowej placówki otrzymasz wiele form pomocy od tej sieci sklepów w Polsce. W ramach wsparcia na otwarcie nowego punktu zyskasz:

 • dofinansowanie na wyposażenie sklepu;
 • wsparcie ekspertów z różnych dziedzin;
 • rzetelną opiekę doradcy;
 • liczne szkolenia dotyczące zarządzania kadrą pracowników.

Kiedy już zdecydujesz się na uruchomienie nowego punktu sprzedaży, dokładnie przeanalizuj koszty początkowe. Te poznasz dopiero po pierwszym kontakcie z firmą w celu podpisania umowy franczyzy. Koszty mogą być różne i zależą np. od lokalizacji nowego oddziału. Pamiętaj o tym, kiedy rozpoczynasz planowanie swojej działalności.

Jakie wymogi stawiane są franczyzobiorcom przez Delikatesy Centrum?

Jako nowy wspólnik tej spółki musisz spełnić określone z góry warunki. W przeciwnym razie podpisanie umowy franczyzowej nie będzie możliwe. Chcesz zostać właścicielem kolejnego sklepu Delikatesy Centrum? Aby zrealizować ten plan:

 • zdobądź środki na sfinansowanie przedsięwzięcia;
 • wykaż odpowiednie doświadczenie w zawodzie handlowca;
 • zadbaj o możliwości podnoszenia kwalifikacji przyszłego personelu;
 • zgódź się na prowadzenie sklepu zgodnie ze standardami sieci.

Masz nieruchomość, której powierzchnia przekracza 200 m kwadratowych? W takim przypadku Delikatesy Centrum chętnie podpiszą z tobą umowę franczyzy. Jeśli lokal ma odpowiednie zaplecze technologiczne i parkingi, tym lepiej. Spełniając takie warunki, stajesz się cennym franczyzobiorcą.

Czy warto prowadzić własny biznes na podstawie franczyzy z Delikatesy Centrum?

Ciągle wahasz się nad otwarciem własnego? Przerażają cię koszty początkowe? Być może franczyza z siecią Delikatesy Centrum to dobre rozwiązanie. W tym przypadku otrzymasz rzetelną pomoc finansową już na początkowym etapie działań. Oprócz tego otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych. Otwórz swój sklep spożywczy pod tą marką, a zyskasz wielu stałych klientów. Kiedy otworzysz nowy punkt obsługi konsumenta, dbaj o swoich konsumentów. Utrzymuj stały kontakt z dostawcami i zapewniaj regularną dostawę produktów. Dzięki temu otrzymasz jakość obsługi na wysokim poziomie.

Chcesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze? Jeśli przy okazji marzysz o własnym biznesie, zdecyduj się na współpracę z siecią sklepów Delikatesy Centrum. Franczyza będzie najlepszym rozwiązaniem. Postaw na sprawdzone rozwiązania i mocno rozbudowaną sieć dostawców. Wybierz spółkę, która dba o swoich wspólników. Delikatesy Centrum zapewni ci pomoc oraz szansę rozwoju w branży handlowej, o jakiej nawet nie marzyłeś.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts