Esotiq – franczyza i jej zasady. Jak osiągnąć sukces w branży bieliźniarskiej?

Avatar
Esotiq franczyza jest dla wielu osób szansą na zdobycie przyjemnej pracy i zapewnienia sobie stałego źródła dochodów. Chcesz skorzystać z takiej oferty? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat takiej współpracy.
esotiq franczyza

Esotiq franczyza w pigułce:

  • Esotiq to znana marka zajmująca się sprzedażą damskiej bielizny.
  • Esotiq&Henderson to córka-spółka LPP.
  • Franczyza Esotiq to blisko 300 firmowych salonów w Polsce i Niemczech. 
  • Sklep franczyzowy staje się pełnoprawną częścią sieci, a jego właściciel nie musi wydawać pieniędzy na zatowarowanie (w sieci obowiązuje model depozytowy).

Franczyzodawca Esotiq – co musisz wiedzieć o tej firmie? 

Zanim przystąpisz do franczyzy Esotiq, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat tej marki. Na czym koncentruje się jej działalność? Jaką pozycję firma zajmuje po polskim rynku?

Esotiq – świat eleganckiej bielizny

Esotiq to marka, która postawiła na elegancką bieliznę – przede wszystkim damską. W salonach działających pod tym szyldem sprzedawane są eleganckie piżamy, stroje kąpielowe i bielizna na każdą okazję (na sportowy dzień oraz na romantyczny wieczór). W ofercie nie brak też majtek i biustonoszy, które pomagają modelować sylwetkę. Taki asortyment przyciąga panie w każdym wieku, zatem salony skupione w sieci nie narzekają na brak klientek. 

Historia marki

Esotiq to franczyzodawca mogący się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Historia marki zaczyna się w 2006 roku. Od 2010 roku istnieje spółka Esotiq & Henderson, będąca spółką-córką LPP. 

Obecnie, dzięki franczyzie Esotig, marka może się pochwalić blisko 300 salonami na ternie Polski i Niemiec, a spółka osiąga spore zyski i dobre wyniki na giełdach. 

Esotiq – franczyza i jej zasady

Na czym polega franczyza Esotiq? Jej zasady są proste i jasno określone. Jakie warunki musisz spełnić? Musisz wykazać się chęcią do pracy i otwartością na nową wiedzę. Nie musisz mieć doświadczenia w handlu i branży modowej, gdyż niezbędną wiedzę zdobędziesz podczas szkoleń. 

Esotiq franczyza – najważniejsze wydatki 

Franczyza Esotiq to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zacząć przygodę z własnym salonem, lecz boi się wielkich inwestycji. Wydatki w przypadku tej sieci są ograniczone do minimum. 

Nie musisz płacić za przystąpienie do sieci, wyposażenie witryn czy sprzęt komputerowy, musisz się jednak zmierzyć z kosztami wynajęcia lokalu i urządzenia go w odpowiedni sposób. 

Salon działający pod szyldem Esotiq musi posiadać powierzchnię od 50 m2 do 70 m2 i znajdować się w korzystnej lokalizacji (najlepiej w miastach liczących powyżej 20 tysięcy mieszkańców). 

Na co możesz liczyć jako franczyzobiorca Esotiq?

Wiesz już, że franczyza Esotiq to niewielkie koszty. A jakie zasady pracy obowiązują w tej sieci?

Jako franczyzobiorca Esotiq możesz liczyć na wsparcie w postaci częstych szkoleń oraz dostępu do know-how (którego przestrzeganie stanie się jednym z twoich podstawowych obowiązków). Nie musisz się też martwić o towar. Sieć działa na podstawie modelu depozytowego, a dostarczony do salonu towar pozostaje własnością franczyzodawcy do chwili sprzedaży (ty z kolei zarabiasz na prowizji od sprzedaży). Ponadto możesz liczyć na wsparcie regionalnego kierownika sprzedaży, który w imieniu spółki sprawuje opiekę nad franczyzobiorcami Esotiq.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts