Studio Figura – franczyza. Jak otworzyć własny gabinet modelowania sylwetki? Czy ten pomysł na biznes jest opłacalny?

Patrycja Wroniarczyk
Szukasz opcji rozwoju? A może planujesz założenie własnej działalności gospodarczej? Zapoznaj się z programem partnerskim Studio Figura – franczyza to świetna opcja dla ambitnych osób. Sprawdź, jak działa ten rodzaj działalności.
studio figura franczyza

Nie chcesz dłużej pracować na etacie? Prowadzenie własnego gabinetu modelowania sylwetki to doskonała alternatywa. Własny biznes często wymaga sporych nakładów finansowych na marketing oraz pozyskiwanie klientów. Znasz sieć gabinetów Studio Figura? Franczyza pomoże ci otworzyć nowy gabinet bez kosztownych inwestycji w reklamę. Stwórz piękny salon fitness, a każda klientka będzie zachwycona. Opracuj plan marketingowy i skontaktuj się z przedstawicielami Studio Figura. Wystarczy, że podpiszesz umowę i rozpoczniesz nową działalność w branży pod logo tej marki.

Studio Figura – franczyza. Informacje o firmie

Studio Figura International to firma należąca do Izabelli Michalak. Sieć akademii działa na rynku już od ponad 15 lat. Pierwsze Studio Figura® International powstało w podpoznańskiej miejscowości Tarnowo Podgórne. To przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na szkolenia z zakresu kosmetologii oraz ciągły rozwój sprzedażowy towarów. Układaniem programów w firmie zajmuje się pion specjalistów. Dzięki temu potencjalni franczyzobiorcy mogą korzystać z wielu zalet takiej formy działalności, jak:

 • przejęcie know-how;
 • szkolenia;
 • stały dostęp do kosmetyków i suplementów;
 • dostęp do kosmetologii estetycznej;
 • wsparcie działu prawnego firmy;
 • gotowa platforma SF.

Franczyza Studio Figura – jak to działa?

Planujesz wielkie otwarcie kolejnego punktu akademii Studio Figura? Franczyza tej działalności zapewni ci lepszy start w przyszłość. Otwórz własne studio pod szyldem tej marki. Pamiętaj, że opłata licencyjna w wysokości 267 zł netto/miesięcznie płatne raz w roku i obowiązuje przez cały czas trwania umowy. Opłata za platformę SF wynosi 130 zł miesięcznie. Koszt aktualizacji procedury RODO do przetwarzania danych osobowych przez franczyzowe gabinety Studio Figura wynosi 15 zł netto miesięcznie.

Na co można liczyć, nawiązując współpracę ze Studio Figura?

Otwierasz nowy salon Studio Figura? Franczyza tej sieci zapewnia wiele korzyści. Dowiedz się, co zyskasz w wyniku takich działań biznesowych. Przed otwarciem nowego punktu akademii możesz liczyć na:

 • pomoc w zdobyciu finansowania;
 • biznesplan dostępny od ręki;
 • weryfikację umowy najmu lokalu pod gabinet;
 • stworzenie projektu lokalu;
 • szkolenia z zakresu obsługi technicznej urządzeń;
 • szkolenia z zakresu konceptu;
 • pełne wsparcie marketingowe;
 • gotowe scenariusze Wielkiego Otwarcia nowego gabinetu;
 • projekty plakatów, ulotek i całej identyfikacji wizualnej.

Pamiętaj, że powyższe sposoby pomocy dla nowych franczyzobiorców są dostępne tylko pod pewnym warunkiem. Chcesz skorzystać z jednej z wyżej wymienionych opcji? W takim razie na początku współpracy opłać jednorazowo taką pomoc w wysokości 20 tys. zł netto na rzecz franczyzodawcy. Chcesz jednak rozpocząć nowy biznes z przytupem? Odłóż odpowiednie środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Stwórz gabinet, do którego klientki zawsze wrócą z uśmiechem.

Wsparcie dla franczyzobiorców Studio Figura po otwarciu studia. Najważniejsze informacje

Otworzyłeś już nowe Studio Figura? Franczyza jest wspierana przez współpracowników biznesowych. Otrzymasz w tym przypadku przede wszystkim:

 • dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych;
 • udostępnioną bazę danych grafik i projektów;
 • bezpłatną infolinię z poradami na temat prowadzenia własnego gabinetu;
 • dostęp do programu antydumpingowego;
 • cykl szkoleń sprzedażowych Akademia Studio Figura.

Najważniejsze jest to, że firma nie ingeruje w zyski swoich franczyzobiorców. Oznacza to, że oprócz podstawowych opłat wynikających z umowy, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Otwórz swój nowy gabinet Studio Figura i zwiększ rozpoznawalność marki na rynku.

Jakie wymagania stawiane są franczyzobiorcom Studio Figura?

Dowiedz się, jakie wymogi musisz spełnić, aby otworzyć gabinet. Studio Figura restrykcyjnie podchodzi do tego tematu. Chcesz zostać nowym współpracownikiem biznesowym marki? Spełnij poniższe warunki, a otrzymasz taką możliwość. Przede wszystkim zapewnij na nowy gabinet lokal o powierzchni minimum 100 m kwadratowych. Pamiętaj też o wyposażeniu lokalu w minimum 10 stacji zabiegowo-treningowych oraz w 2 urządzenia do kosmetologii estetycznej. Postaw na sprawdzoną markę i zapewnij sobie lepszą przyszłość. Własne studio to szansa na układanie programów zabiegowych dla swoich klientek i klientów. Zdecyduj się na nowoczesny system generowania diet.

Czy warto mieć gabinet Studio Figura? Franczyza szansą na pierwsze studio

Nie straszne ci koszty umowy franczyzowej? Lubisz kontakt z ludźmi i masz smykałkę do prowadzenia własnego biznesu? Postaw na otwarcie lokalu jednej z najlepszych firm na rynku w branży fitness. Wygląd i oczywiście lokalizacja gabinetu będzie tu kluczowa. Zadbaj o wszystkie najważniejsze aspekty dla nowego gabinetu Studio Figura. Franczyza będzie ci się opłacała, jeśli dokładnie policzysz koszty i oszacujesz zyski. Zrealizuj swój pomysł na biznes. Nawiąż współpracę z tą marką i stań się jej częścią.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts