Smyk – franczyza i jej zasady. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy?

Patrycja Wroniarczyk
Smyk franczyza to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić własną działalność gospodarczą, a jednocześnie korzystać z szyldu znanej marki i wypracowanych przez nią zasad biznesowych. Chcesz zacząć taką współpracę? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat popularnych sklepów z produktami dla dzieci.
smyk franczyza

Smyk franczyza w pigułce:

  • Smyk to sieć sklepów z produktami dla dzieci, dysponująca własnymi markami oraz nowoczesnymi magazynami.
  • Smyk to ponad 220 sklepów w Polsce.
  • Sklepy tej sieci działają na terenie galerii handlowych. 

Smyk – franczyza pod znanym szyldem 

Zanim zaczniesz współpracę ze Smykiem, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o tej sieci. Co ją wyróżnia? Czy sieć sklepów Smyk jest dla franczyzobiorców solidnym oparciem? Zobaczmy! 

Smyk franczyza –  czy warto nawiązać współpracę z tą siecią? 

Pierwszy sklep pod nazwą SMYK został otwarty w 1977 roku w Warszawie. Szybko okazało się, że produkty dla maluchów cieszą się wielkim zainteresowaniem, co zaowocowało otwarciem kolejnych lokali. W XXI wieku Smyk zaczął korzystać z nowoczesnych rozwiązań: sklepów internetowych i aplikacji online, z kolei franczyza Smyk pozwoliła rozbudować sieć sklepów nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech oraz Rumunii. Jeśli chcesz działać na sprawdzonych zasadach, przystąpienie do sieci Smyk może być dla ciebie bardzo dobrym  rozwiązaniem. 

Smyk – jakie marki wprowadził na rynek?

Smyk ma w swej ofercie produkty znanych firm, od 2001 roku wprowadza też do sprzedaży własne marki. Są to: 

  • COOL CLUB –  ubrania dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat,  tworzone przez projektantów SMYKA; 
  • SMIKI – wysokiej jakości zabawki edukacyjne i kreatywne, które pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnię. 

Smyk franczyza – jak dołączyć do tej sieci?

Jeśli chcesz prowadzić własny sklep z produktami dla dzieci, Smyk franczyza będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Na co możesz liczyć? Na dostawy sprawdzonych towarów, po które rodzice maluchów chętnie sięgają, oraz biznesowe wsparcie na każdym kroku. 

Jakie warunki musisz spełnić, by stać się częścią sieci Smyk? Franczyza w tym przypadku polega przede wszystkim na znalezieniu odpowiedniego lokalu o powierzchni powyżej 400 metrów kwadratowych.  Smyk działa na terenie galerii handlowych w różnych miastach, a każda z galerii ma własne stawki czynszowe. Za metr kwadratowy średnio trzeba zapłacić od 180 do 220 złotych miesięcznie, musisz jednak pamiętać, że im większe miasto, tym wyższe opłaty (np. w Warszawie za metr kwadratowy możesz zapłacić nawet 400 zł miesięcznie). 

Smyk franczyza to atrakcyjna oferta dla osób, które chcą sprzedawać produkty dla dzieci i szukają stabilnego wsparcia.  Znany szyld przyciąga, a sprzedawane w sklepie marki są obecne na rynku od 20 lat i cieszą się dobrą opinią. Takie zestawienie to szansa na osiągniecie sukcesu. Wystarczy znaleźć lokal w przystępnej cenie oraz korzystnej lokalizacji, by w pełni wykorzystywać potencjał marki Smyk.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts