Subway franczyza – niezbędne informacje

Patrycja Wroniarczyk
Subway to sieć opierająca swoje działanie na franczyzie. Marka jest bardzo popularna na całym świecie. Czy łatwo jest zostać właścicielem restauracji Subway? Franczyza jest bardzo ważna w działaniu sieci. Dowiedz się więcej!
Subway franczyza

Subway to sieć restauracji franczyzowych, która specjalizuje się w kanapkach oraz wrapach. Właścicielem marki jest Doctor’s Associates, Inc. (DAI). Na świecie znajduje się obecnie ponad 42 tysiące barów w 111 krajach. Wszystkie bary szybkiej obsługi Subway są własnością franczyzobiorców. Pierwszy Subway w Polsce powstał w 2004 roku w Krakowie, obecnie na terenie kraju działa ponad 120 barów tej sieci. Chcesz zostać franczyzobiorcą Subway? Franczyza to podstawa dla tej sieci, dowiedz się więcej o wymaganiach!

Jak zostać franczyzobiorcą Subway?

System franczyzy Subway jest dosyć jasny, jednocześnie jest on dosyć elastyczny i stara się dopasować do potencjalnych franczyzobiorców. Aby podjąć współpracę z firmą, należy skontaktować się z Agentem ds. Rozwoju. W Europie jest 6 biur regionalnych, a także 90 agentów, którzy mogą pomóc w rozpoczęciu współpracy. Biura zapewniają wsparcie oraz opiekę osobom, które są właścicielami restauracji. 

Do wcześniej wspomnianego Agenta ds. Rozwoju należy wysłać formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na niego agent udzieli informacji o kolejnych krokach, które są konieczne, by otworzyć restaurację Subway. Franczyza wymaga jednak odpowiedniego biznesplanu. Jeżeli zostanie on zaakceptowany, to przyjdzie czas na podpisanie kontraktu. Później trzeba będzie wziąć udział w szkoleniach dla franczyzobiorców. Dzięki tym szkoleniom można uzyskać wiedzę z zakresu marketingu oraz prowadzenia lokalu gastronomicznego. Teraz czas na wybór lokalizacji oraz zatrudnienie personelu, w tym pomogą specjaliści Subway.

Franczyza Subway może być bardzo opłacalna. Sieć ta znana jest na całym świecie i przyciąga wielu klientów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts