Da Grasso franczyza – jak zostać franczyzobiorcą i dlaczego?

Avatar
W dzisiejszych czasach nawiązanie współpracy franczyzowej to dobra forma rozkręcenia własnego biznesu. Da Grasso franczyza to ciekawa opcja, aby rozwinąć swoje umiejętności i wypracować pokaźne zyski jako franczyzobiorca.
da grasso franczyza

W Da Grasso franczyza działa na naprawdę przejrzystych zasadach. Warto też wiedzieć, że Da Grasso to największa sieć pizzerii w Polsce, której każdy lokal działa na zasadzie franczyzy. Główną tajemnicą tej franczyzowej sieci pizzerii jest fakt, iż firma opatentowała autorską recepturę na ciasto oraz indywidualnie tworzone sosy, które są wręcz niepowtarzalne. Koncept współpracy franczyzowej Da Grasso zakłada pełne wsparcie oraz wspólne działania marketingowe z franczyzobiorcami. Dzięki temu sieć pizzerii jest wysoce rozpoznawalna na terenie całego kraju.

Da Grasso franczyza – co można zyskać?

Kiedy już zdecydujesz się na współpracę z siecią pizzerii Da Grasso franczyza może być naprawdę strzałem w dziesiątkę. Lokalne działania marketingowe franczyzobiorców mogą być organizowane samodzielnie. Warto jednak dodać, że na każdym etapie współpracy firma zapewnia wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy. Dodatkowe działania marketingowe w sieci prowadzone przez organizatora marki Da Grasso sprawiają, że nowe lokalne gastronomiczne już od początku działalności cieszą się uznaniem konsumentów.

Jakie są wymagania dla franczyzobiorców? Da Grasso – franczyza

Jeśli chodzi o sieć pizzerii Da Grasso franczyza jest dostępna tylko dla ludzi przedsiębiorczych, przebojowych oraz pełnych energii. Cechy charakteru to jednak nie wszystko, co firma bierze pod uwagę. Nowemu franczyzobiorcy przyda się także doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, a także:

  • dostęp do lokalu o powierzchni nie mniejszej niż 100 m2,
  • gotówka w kwocie nie mniejszej niż 150-350 tys. złotych zależnie od stanu lokalu na nowy punkt gastronomiczny.

Istotne jest także to, iż franczyza Da Grasso zakłada konieczność uiszczenia opłaty wstępnej w wysokości 12 tys. złotych. Oprócz tego licz się z miesięcznymi kosztami na poziomie około 1500 złotych. Pierwszy miesiąc działania jako franczyzobiorca możesz funkcjonować za darmo. Decydując się na podpisanie umowy franczyzowej zyskasz wsparcie opiekuna franczyzobiorcy. Opłaty związane ze zryczałtowanymi kosztami miesięcznymi zapłacisz dopiero od drugiego miesiąca działalności. Dzięki temu rozpoczniesz działalność związaną z prowadzeniem lokalu bez wysokich kosztów początkowych inwestycji oraz konieczności inwestowania środków w marketing. Dla dużych osiedli mieszkaniowych franczyza Da Grasso to świetny wybór – w takich miejscach otwieranie lokalu jest najłatwiejszą opcją na szybki zarobek i zwrot kosztów inwestycji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts