Franczyza pizzerii – czy to opłacalny pomysł na biznes?

Avatar
Planujesz nową działalność gospodarczą i próbujesz swoich sił w gastronomii? To wymagająca branża, gdzie szczególną popularnością cieszy się franczyza pizzerii. Tego typu lokale pozwalają osiągać spore zyski niezależnie od lokalizacji.
Franczyza pizzerii

Franczyza pizzerii to prawdopodobnie jedna z najchętniej wybieranych możliwości współpracy franczyzowych na terenie Polski. Chcesz wiedzieć dlaczego? Otóż prowadzenie własnej pizzerii na zasadach franczyzy jest dziecinnie proste. Otrzymujesz gotowe receptury, metody prowadzenia lokalu, a nawet jego wyposażenie. Po Twojej stronie leży tylko zatrudnienie odpowiednich pracowników posiadających kwalifikacje oraz serwowanie dań zgodnie z etykietą stosowaną przez franczyzodawcę.

Franczyza pizzerii – ile to kosztuje?

W zależności od wybranej sieci franczyzowej pizzerii koszty prowadzenia i uruchomienia lokalu gastronomicznego mogą być różne. Wiele zależy od tego, jakie są wymogi franczyzodawcy odnośnie powierzchni minimalnej lokalu, opłaty franczyzowej oraz ewentualnych prowizji za sprzedaż produktów sygnowanych logo marki głównej. Biorąc pod uwagę realne dochody pizzerii w dużym mieście – koszty jej prowadzenia nie będą aż nadto uciążliwe, szczególnie jeśli będzie to franczyza pizzerii.

Franczyza pizzerii – czy to dobry pomysł na biznes?

Śmiało można powiedzieć, że franczyza pizzerii jest świetnym pomysłem na dochodowy biznes. W Polsce działa wiele sieci franczyzowych, które pozwalają na uruchomienie nowego lokalu gastronomicznego, w którym będą serwowane sprawdzone rodzaje pizzy wraz z autorskimi sosami. Kiedy postawisz na sprawdzonego i popularnego franczyzodawcę, na pewno szybko przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów na terenie zarówno mniejszej, jak i dużej miejscowości. Jeśli masz zacięcie biznesowe i wiesz, jak zarządzać ludźmi, koniecznie postaw na franczyzę pizzerii.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
najlepiej zarabiające franczyzy

Najlepiej zarabiające franczyzy 2022

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej w modelu franczyzowym staje się coraz popularniejsze. Franczyzobiorca może zyskać pomysł na biznes oraz podstawowe wskazówki dotyczące prowadzenia firmy, zaś franczyzodawca ma prawo do udziału w zyskach, wypracowanych przez franczyzobiorcę. Które franczyzy są najbardziej dochodowe w 2022 roku?
Patrycja Wroniarczyk
Czytaj więcej