Oskroba, franczyza piekarni. Wymagania, warunki współpracy

Patrycja Wroniarczyk
Tradycje piekarskie to fundament, na którym swoją pozycję zbudowała marka Oskroba. Franczyza z taką firmę może być dobrym pomysłem na rozwój własnego biznesu. Zobacz, co należy zrobić, by dołączyć do rodziny piekarzy!
oskroba franczyza

Pierwsza piekarnia marki powstała na początku lat 30. XX wieku. Biznes przechodzi z pokolenia na pokolenie. Sekret sukcesu – według samych zainteresowanych – tkwi w łączeniu nowoczesnych rozwiązań i technologii z tradycją oraz wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnikiem firmy jest metoda przedłużania trwałości pieczywa na naturalnym zakwasie, jaką stosują zakłady spod szyldu Oskroba. Franczyza jest dostępna dla każdego, kto spełni klarowne warunki. Na start biznesu inwestor powinien przeznaczyć 45–70 tys. zł.

Piekarnia Oskroba – oferta franczyzodawcy

Firma-matka zawiera umowę na czas nieokreślony. Franczyzobiorca otrzymuje rozpoznawalną markę, materiały promocyjne i szerokie wsparcie na wszystkich etapach funkcjonowania sklepu. Specjaliści z firmy Oskroba pomagają m.in. w weryfikacji wybranego lokalu, dostosowaniu go do wymogów sanitarnych i wyposażeniu piekarni:

  • projekt umeblowania;
  • piec;
  • regały;
  • lady;
  • ciąg chłodniczo-mroźniczy.

Franczyza z Oskrobą pozwala korzystać z elektronicznego systemu zamówień firmy oraz narzędzi do analizowania sprzedaży w sklepie. Osoba zarządzająca i pracownicy piekarni mają zapewniane niezbędne szkolenia. Na wiedzę i pomoc franczyzodawcy można liczyć również już po otwarciu sklepu – w tym przy wdrażaniu nowych wypieków do asortymentu.

Wymogi firmy Oskroba. Franczyza z jednorazową opłatą licencyjną

Aktualnie za dołączenie do sieci piekarni i know-how trzeba zapłacić 12 tys. zł netto. Sklep powinien mieć przynajmniej 40–50 m² powierzchni. Koszt dostosowania i aranżacji lokalu franczyzowego Oskroba szacuje na 30–50 tys. zł. To minimalne wydatki inwestora. Pozostałe wymagania do założenia franczyzy to:

  • własna działalność gospodarcza;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowanie i umiejętność kierowania zespołem;
  • pozytywne nastawienie do klientów.

Wszystkie kwoty są orientacyjne, a warunki franczyzy mogą się zmieniać. Firma Oskroba uruchomiła specjalną infolinię dla potencjalnych franczyzobiorców, pod numerem (25) 756-29-57. Na stronie https://www.oskroba.pl/franczyza znajdziesz także aktualne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts