Piekarnia Lubaszka – franczyza w galerii wypieków. Jaka jest oferta cukierni? Czy warto otworzyć lokal wypieków Lubaszka?

Patrycja Wroniarczyk
Chcesz otworzyć jeden z punktów rodzinnej piekarni? Własna firma brzmi świetnie? Wystarczy, że znajdziesz klientów i podpiszesz umowę z główną marką Lubaszka. Franczyza może się okazać korzystnym przedsięwzięciem.
lubaszka franczyza

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży pieczywa to ciężka sprawa. Chcesz mieć własny biznes? Skorzystaj z możliwości sieci Lubaszka na zasadach franczyzy. W ten sposób nie narazisz się na duże koszty początkowe prowadzenia firmy. W tej branży świetnie działa system franczyzowy. Wystarczy, że podpiszesz umowę i otworzysz sklep z wyrobami cukierniczymi i nie tylko. Dołącz do sieci sklepów firmowych Lubaszka. Skontaktuj się z firmą, podając swoje dane osobowe. Kiedy wybierzesz odpowiednią lokalizację, bez problemu otworzysz własną piekarnię pod szyldem Lubaszka. Sprawdź, jakie to proste.

Lubaszka – franczyza to dobry kierunek

Samodzielne otwarcie piekarni to kosztowne przedsięwzięcie. Nie masz doświadczenia w tej branży? Tym bardziej uważaj, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Nieco mniejsze ryzyko generuje otwarcie nowego sklepu firmowego lub piekarni w ramach franczyzy. Jako przedsiębiorca franczyzowy zajmiesz się dystrybucją towarów głównego producenta. Pamiętaj, że asortyment i wyposażenie lokalu franczyzowego uzależnione jest od głównej marki.

To franczyzodawca ustala warunki, wskazując, co masz sprzedawać w swoim sklepie. Zawsze stawiaj tylko na artykuły wysokiej jakości. Takie dostaniesz na pewno w sieciach Lubaszka. Franczyza z tą firmą to świetnie rozwiązanie. Zyskasz dzięki temu duże możliwości rozwoju i zarobku.

Jak otworzyć własną piekarnię pod szyldem Lubaszka? Franczyza w praktyce

Zadbaj w pierwszej kolejności o podpisanie umowy franczyzowej. Bez tego nie ruszysz nawet z miejsca. Pamiętaj, że marka stawia określone wymagania swoim potencjalnym franczyzobiorcom. Dostosuj się do wymogów przepisów sanitarnych oraz prawnych. Piekarnię otworzysz w wynajętym lub własnościowym lokalu. Zadbaj jednak o odpowiednio wysoki kapitał własny na potrzeby rozpoczęcia działalności. Podpisałeś(aś) już umowę? W takim razie dostosuj lokal do ogólnie przyjętych wymogów. Koszt uruchomienia piekarni lub sklepu firmowego to wydatek nawet kilkuset tysięcy złotych. Nakłady te pokrywane są w 100% przez franczyzobiorcę. Pamiętaj o tym, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o podpisaniu umowy franczyzowej.

Jakie zalety niesie ze sobą współpraca w zakresie franczyzy?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej w ramach franczyzy ma wiele pozytywnych aspektów. Otwierasz nową piekarnię lub sklep firmowy? W ramach pomocy od franczyzodawcy dostaniesz:

  • wsparcie marketingowe na każdym etapie działań;
  • dostęp do asortymentu marki;
  • dostęp do wszystkich materiałów, jak np. logo i innych projektów graficznych;
  • pomoc w zakresie przygotowania nowego lokalu.

Weź pod uwagę fakt, że franczyzy bez problemu możesz łączyć ze sobą. Co to oznacza? Dzięki temu masz szansę jednocześnie prowadzić sklepik spożywczy oraz piekarnię. W tym celu zapewnij sobie odpowiednio wysoki kapitał. W skrajnych sytuacjach inwestycja początkowa może sięgać kwot nawet kilkuset tysięcy złotych. Podejmij ryzyko, jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces w branży.

Lubaszka – franczyza dobrym pomysłem na biznes?

Każdy pomysł na nowy biznes jest dobry, o ile przyniesie odpowiednio wysokie zyski pokrywające koszty inwestycji. Zdecyduj się na otwarcie własnej piekarni lub sklepu firmowego. Podpisz umowę franczyzową, pokryj inwestycję własnym kapitałem i rozpocznij działanie. Zyski, które wypracujesz, należą tylko do ciebie. Pamiętaj jednak, że obowiązuje cię opłata na rzecz franczyzodawcy, która będzie ściśle określona w umowie. Dokładnie przeanalizuj warunki, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Tylko w ten sposób oszacujesz ryzyko inwestycji oraz ewentualną stopę jej zwrotu na przestrzeni lat.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts