Wirtualne biuro – pomysł na dochodowy biznes

Patrycja Wroniarczyk
wirtualny adres w Warszawie

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze sporymi kosztami. Jak prowadzić firmę taniej? Jaki biznes nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych? Sprawdź, jakie możliwości daje wirtualne biuro i dlaczego warto skorzystać z wyjątkowego rozwiązania dla przedsiębiorców.

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego lokalu biurowego. Usługa polega na wynajęciu adresu do rejestracji firmy w US, GUS, ZUS, KRS, korespondencji i celów marketingowych. Biuro wirtualne Warszawa to również dodatkowe usługi takie jak: obsługa korespondencji firmowej, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe, obsługa prawna i pomoc w rejestracji spółek. Wirtualny adres pozwala znacznie zmniejszyć koszty związane z wynajmem powierzchni biurowej, wyposażeniem i utrzymaniem lokalu, a dzięki atrakcyjnej lokalizacji wpływa na pozytywny wizerunek danego przedsiębiorstwa. E-biuro w Warszawie to maksymalne korzyści przy minimalnych nakładach finansowych. 

Jak założyć biuro wirtualne?

Masz pomysł na własną firmę, ale obawiasz się wysokich kosztów wynajęcia lokalu biurowego w Warszawie? Sprawdź wyjątkową ofertę biura wirtualnego i ciesz się prestiżowym adresem siedziby już od 99 zł miesięcznie netto. W ofercie warszawskiego e-biura dostępne są atrakcyjne pakiety dla firm zawierające wirtualny adres siedziby, obsługę korespondencji przychodzącej, odbiór awizo, skanowanie poczty, powiadomienia o nadejściu przesyłki, wysyłkę korespondencji na wskazany adres, prowadzenie rozliczeń z ZUS i US, doradztwo podatkowe, sporządzanie umowy spółki, przygotowanie dokumentów do KRS. Z oferty biura wirtualnego mogą skorzystać prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę akcyjną, cywilną, handlową, komandytową i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wystarczy skontaktować się z konsultantami wirtualne biuro Warszawa Wola i wybrać jeden z pakietów dla firm dopasowany do indywidualnej sytuacji firmy, a wszystkie formalności załatwisz w ciągu 24 godzin drogą mailową lub w podczas bezpośredniego spotkania. Po podpisaniu umowy możesz od razu korzystać z adresu siedziby w atrakcyjnej lokalizacji. 

Jak prowadzić e-biuro?

Biuro wirtualne to ciekawy pomysł na biznes. Co jest niezbędne do prowadzenia e-biura? Przede wszystkim lokal w atrakcyjnej lokalizacji. Prestiżowy adres znacznie zwiększy szansę pozyskania klientów zainteresowanych wynajmem siedziby do rejestracji. Warto jednak pamiętać, że lokal musi być dostosowany do prowadzenia działalności gospodarczej. Możesz wykorzystać mieszkanie lub inny budynek do prowadzenia biura wirtualnego, ale musi spełniać kryteria lokalu biurowego. Założenie e-biura pod adresem mieszkania do generalnego remontu, opuszczonej działki czy magazynu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ Urząd Skarbowy może zakwestionować możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadanie i dostosowanie lokalu jest najważniejszym elementem prowadzenia tego rodzaju firmy, ale warto również pamiętać o umożliwieniu przedsiębiorcom korzystających usług obsługę korespondencji firmowej. Wirtualny sekretariat nie tylko zwiększa szansę pozyskania klientów, ale także umożliwia rejestrację spółki cywilnej, akcyjnej, handlowej, komandytowej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod wirtualnym adresem. Dodatkowym atutem wirtualnego biura są usługi dla firm jak: prowadzenie księgowości, obsługa prawna, pomoc w rejestracji spółek czy doradztwo podatkowe. Nawiązanie współpracy z doświadczonymi specjalistami umożliwia rozszerzenie oferty, co z pewnością przekłada się na zwiększone zainteresowanie klientów. Prowadząc biuro wirtualne należy również pamiętać o promocji firmy zwłaszcza poprzez nowoczesne kanały internetowe, ponieważ osoby związane z nowoczesnymi usługami najchętniej korzystają z innowacyjnej usługi dla przedsiębiorców.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Ile kosztuje otwarcie cateringu dietetycznego?

Zastanawiasz się nad otwarciem cateringu dietetycznego, ale nie masz pojęcia, jakie koszty są z tym związane? To pytanie jest niezwykle istotne dla każdego, kto planuje wyruszyć w gastronomiczną podróż z orientacją na zdrowe odżywianie. Przeczytaj dalej, a my przejrzysto przedstawimy Ci wszystkie kluczowe aspekty finansowe otwarcia takiego przedsięwzięcia.
Patrycja Wroniarczyk
Czytaj więcej