Xtreme Fitness – franczyza dla miłośników siłowni i fitnessu

Patrycja Wroniarczyk
Xtreme Fitness franczyza to propozycja kierowana głównie do tych, którzy stawiają na aktywny styl życia i chcą połączyć sport z życiem zawodowym. Zaliczasz się do takich osób? Sprawdź, jakie możliwości daje ci znana sieć siłowni i klubów fitness, która jest już dobrze znana w świecie sportowców.
xtreme fitness franczyza

Xtreme Fitness franczyza w pigułce:

  • Najważniejsze informacje na temat biznesu w branży fitness i zasad franczyzy Xtreme Fitness możesz zdobyć podczas bezpłatnych webinarów prowadzonych przez ekspertów firmy.
  • Xtreme Fitness w ciągu 10 lat działalności otworzyło ponad 50 lokali na terenie Polski. Do 2027 roku liczba klubów ma przekroczyć 220 punktów.
  • Wstępna opłata franczyzowa Xtreme Fitness wynosi 100 tysięcy złotych netto. 

Xtreme Fitness – co musisz wiedzieć o tym franczyzodawcy?

Xtreme Fitness to jeden z liderów w branży fitness na polskim rynku. Firma świetnie wykorzystuje rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną, a ciekawe zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów skutecznie przyciągają klientów. Zumba, joga, pilates – oto przykładowe treningi, z jakich mogą korzystać goście lokali. Dodatkowo klienci poszczególnych klubów mogą korzystać z aplikacji, które ułatwiają zapisywanie się na wybrane zajęcia i dają możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji.

Firma powstała w 2012 roku i od tej pory otworzyła ponad 50 siłowni i klubów fitness w całym kraju. Ambicje właścicieli są jednak większe, a zgodnie z planem biznesowym i założeniami modelu współpracy franczyzowej Xtreme Fitness w 2027 roku ma powiększyć sieć do ponad 200 klubów. Chcesz do niej dołączyć?

Xtreme Fitness – franczyza i jej zasady 

Na czym polega franczyza Xtreme Fitness? Na prowadzeniu siłowni i klubu fitness według zasad wypracowanych przez właścicieli firmy. Ty prowadzisz lokal pod znanym szyldem, w zamian dbasz o odpowiedni wystrój, asortyment produktów oraz dostęp do usług, z którymi kojarzona jest ta sieć siłowni. 

Jakie warunki musisz spełnić, by zacząć franczyzę Xtreme Fitness? Podstawa to chęć do pracy, otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania swej wiedzy. Ważne są też odpowiednie środki finansowe, czyli wstępna opłata franczyzowa (100 tysięcy zł netto).

Franczyza Xtreme Fitness – jak zacząć?

Jeśli interesuje cię franczyza Xtreme Fitness i chcesz poznać szczegółowe zasady współpracy, możesz zapisać się na bezpłatne webinary. Trwają one 45 minut. W tym czasie eksperci związani z Xtreme Fitness wyjaśnią ci zasady współpracy oraz przedstawią szanse i zagrożenia związane z biznesem w tej branży. Co dalej?

Jeśli po prezentacji online zdecydujesz się nawiązać współpracę franczyzową z Xtreme Fitness, musisz wykonać kilka kroków: wypełnić ankietę informacyjną oraz odbyć spotkanie z przedstawicielami firmy. W ich trakcie możesz doprecyzować zasady współpracy oraz omówić dokładny biznesplan dla swojego lokalu. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy, której zasad będziesz przestrzegać podczas pracy we własnym klubie fitness. Oprócz know-how otrzymasz opiekuna franczyzowego, dzięki któremu rozpoczęcie działalności w branży fitness stanie się łatwiejsze.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts