Oferta pozabankowej karty kredytowej – kto powinien rozważyć?

Patrycja Wroniarczyk
pozabankowa karta kredytowa w ręku

Posiadanie karty kredytowej wiąże się z szeregiem udogodnień. Limit kredytowy, bezodsetkowy okres, wysokie limity oraz możliwość dokonywania płatności online, oraz za granicą z pewnością pozwalają zwiększyć codzienną jakość życia.

Oferta kart kredytowych w bankach skierowana jest do osób o nienagannej historii kredytowej, które nie posiadają wpisów w rejestrach osób zadłużonych. Oznacza to, że jeśli nie masz zdolności kredytowej, udokumentowanych dochodów w określonej wysokości oraz długi nie możesz liczyć na kartę kredytową, wydaną w banku. Z ofertą do osób posiadających historycznie negatywne wpisy oraz tym, którym szczególnie zależy na czasie i minimum formalności, wychodzą placówki pozabankowe, proponujące pozabankową kartę kredytową na znacznie łatwiejszych do spełnienia warunkach.

Karta kredytowa pozabankowa – dla kogo?

Osoby, które nie spełniają kryteriów, kwalifikujących do otrzymania karty kredytowej bankowej mogą zainteresować się ofertą placówek pozabankowych. Jeśli zatem nie posiadasz regularnych dochodów, są one stosunkowo niskie lub nie posiadasz zdolności kredytowej z uwagi na już zaciągnięte zobowiązania, karta kredytowa pozabankowa jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dla osób, potrzebujących skorzystać z warunków, które niesie za sobą posiadanie karty kredytowej, ofertę przygotowały placówki, takie jak https://www.netcredit.pl/

W ich propozycjach znajduje się alternatywa dla kredytu, czyli karta kredytowa pozabankowa. Jeśli jesteś obywatelem Polski w wieku co najmniej 18 lub 21 lat, posiadasz regularne dochody, karta kredytowa poza bankiem to cos dla Ciebie. Potrzebny jest Ci zastrzyk pieniędzy szybko? Karta kredytowa pozabankowa sprawdzi się doskonale.

Na jakich warunkach można uzyskać kartę kredytową pozabankową?

Wniosek o kartę kredytową w jednostce pozabankowej można złożyć online, a decyzję otrzymać nawet w ciągu 15 minut. Procedura weryfikacji wniosku jest uproszczona, co potwierdza pozytywną weryfikację w zdecydowanej większości przypadków. Karta kredytowa pozabankowa przyznawana jest przez instytucję na podstawie danych, zawartych we wniosku i jest formą pożyczki. 

Pożyczka na kartę nie jest możliwa bez sprawdzenia bazy dłużników BIK. Aby spełnić warunki oprócz wymaganego wieku oraz polskiego obywatelstwa należy posiadać numer rachunku (konta), zarejestrowany na siebie oraz polski numer telefonu, zarejestrowany na siebie u operatora. 

Karta kredytowa pozabankowa – czy rozważyć?

Jeśli potrzebujesz dokonywać płatności online, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz robić zakupy na zagranicznych portalach i platformach aukcyjnych, niezbędna będzie karta kredytowa. Dla osób, które nie kwalifikują się do uzyskania karty kredytowej w placówce bankowej, ofertę przygotowały instytucje pozabankowe. 

Szybka i uproszczona procedura weryfikacji może stać się dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, jeżeli karta kredytowa jest Ci potrzebna niezwłocznie. Pożyczka na karcie pozabankowej związana jest z koniecznością dostosowania się do regulaminu oraz warunków umowy. Rozważ tę opcję jeśli bierzesz pod uwagę RRSO o wartości od 0 do 159%. Szybka decyzja i pieniądze do wykorzystania to w wielu przypadkach niezbędnik, aby zrealizować plany, których przy udziale banku nie byłoby możliwe wykonać. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Samochód w firmie – czy leasing to jedyna forma finansowania?

Samochód w firmie – czy leasing to jedyna forma finansowania?

Prowadzenie działalności gospodarczej trudno dziś wyobrazić sobie bez samochodu. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość firm buduje flotę pojazdów lub rozważa jej stworzenie. Pierwszą formą jej finansowania, jaka przychodzi zwykle na myśl, jest leasing – sprawdzone rozwiązanie, z którego od lat z sukcesem korzysta wielu przedsiębiorców. Nie jest to jednak jedyna metoda na zapewnienie firmie dostosowanych do jej potrzeb pojazdów! Jakie inne formy finansowania firmowej floty samochodowej warto poznać?
Patrycja Wroniarczyk
Czytaj więcej